Keliaudami pristatome savo mokyklą

Keliaudami pristatome savo mokyklą (2)

2010-06-04

Mokyklos pristatymo projektas, įgavęs pagreitį, smagiai važiuoja toliau.

Kovo mėnesį Raudonės pagrindinėje mokykloje pristatėme Smalininkų TVM su pjese-miuziklu „Pelenė".
Man, praėjusiais metais išvykusiai iš Raudonės ir pasirinkusiai apskaitininko-kasininko mokymo programą Smalininkų TVM, teko ypatinga misija. Aš savo buvusiems draugams ir mokytojams pristačiau savo naująją mokyklą, supažindinau su dabartiniais mokiniais, vaidinusiais šiame miuzikle, su mus lydėjusiais mokytojais Laimute Čepukoniene, Jolanta Povilaitiene, Gražina Martišiene. Buvo labai malonu, kad manęs dar nepamiršo mano buvę mokytojai, mokyklos direktorius V. Staponas, pavaduotoja L. Nauburytė. Jie mus labai šiltai priėmė, sudarė sąlygas visiems norintiems įkopti į pilies bokštą, pasidairyti į nepaprastai gražų pavasarėjantį Raudonės peizažą, iš aukštybių pasigėrėti ledus plukdančiu Nemunu.
Aš labai džiaugiuosi, būdama dar sava savo buvusioje mokykloje ir jau pritapusi prie naujo kolektyvo Smalininkų TVM. Manau, jog toks šiltas dviejų mokyklų bendradarbiavimas yra didelė vertybė.
Į Smalininkų TVM „Atvirų durų dieną" balandžio 15 d. suvažiavo daugiau negu 70 aplinkinių pagrindinių mokyklų dešimtokų. Jie dalyvavo įvairių profesijų pamokose bei būrelių veikloje.
Mes svečiams savo mokyklą pristatėme įspūdingu „Madų šou": merginos demonstravo originalius modelius, sukurtus netradicinių meninių technologijų, siuvimo bei dailės būreliuose.
Su projektu „Mokyklos pristatymas" apsilankėme ir Viešvilės vaikų globos namuose. Parodėme skaidres apie Smalininkų TVM teikiamas profesinio rengimo paslaugas, demonstravome modelius. O mūsų mokinės Šarūnė ir Viktorija Viešvilės vaikų globos namų vaikams vedė papuošalų gaminimo pamokėlę. Gražiai pabendravome.
Didžiulė mokinių ir mokytojų komanda buvo išvykusi į Lenkijos Gižycko informatikos ir elektronikos mokyklą. Mes esame šios mokyklos tarptautinio projekto pagal jaunimo mainų programą partneriai ir dalyviai.
Smagu, kad Smalininkų technologijų mokykloje galime išmokti pasirinktos profesijos, įgyti vidurinį išsilavinimą ir įvairiais būdais pristatyti savo mokyklą, praplėsti akiratį, įgyti naujų pažinčių ir patirčių.

Agnė Bernotavičiūtė« AtgalSponsored Videos

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook