„Kumitė“ klubas ugdo čempionus

„Kumitė“ klubas ugdo čempionus (0)

2013-01-30

Didelis būrys miesto ir rajono besimokančio jaunimo savo laisvalaikį skiria sportui. Viename didžiausių Jurbarke sporto klubų „Kumitė“ kyokushin karatė kovos meno mokosi, treniruojasi ir sportinių laimėjimų siekia apie 100 vaikų ir jaunuolių. „Kumitė“ klube ugdomi Europos ir Lietuvos čempionatų prizininkai ir nugalėtojai. Sausio 19 d. Naujamiesčio pagrindinėje mokykloje pagerbti geriausi 2012 metų klubo kovotojai.

Tokio gražaus sportinių pasiekimų derliaus, kokį atnešė 2012-ieji, klubo istorijoje dar nebūta. Praėjusiais metais kyokushin karatė klubo „Kumitė“ sportininkai dalyvaudami Europos čempionatuose iškovojo net penkis medalius.
„Penki Europos prizininkai – tai didžiausias pasiekimas! Esu be galo jais patenkintas. Jei tokių pasiekimų, kaip pernai, turėtume kasmet – ko daugiau reikia!“ – džiaugėsi klubo įkūrėjas, prezidentas ir treneris Artūras Enčeris.
„Kumitė“ klubo sportininkai kartu su savo šeimų nariais praėjusį šeštadienį susitiko, kad visi kartu pasidžiaugtų savo pasiekimais. Paskelbtas 2012 metų geriausių klubo sportininkų dešimtukas. Lietuvos, Europos čempionatų bei kitų tarptautinių turnyrų prizininkus pasveikino klubo prezidentas A. Enčeris.
Geriausių sportininkų dešimtuke pirmoje vietoje įrašytas Paulius Dirda – Lietuvos jaunučių ir Baltijos taurės čempionas, Lietuvos jaunučių rinktinės narys metų pabaigoje tapo ir Europos jaunučių čempionu. Paulius antras per klubo istoriją pasiekė tokio aukšto sportinio rezultato, prieš porą metų Europos čempione jaunių kategorijoje tapo Milda Pankauskaitė.
Ir dar keturi „Kumitė“ klubo sportininkai ypač gerai sudalyvavo Europos čempionatuose. Sandra Kringelytė – Europos jaunių vicečempionė kata rungtyje, Rūta Dobilaitė – Europos jaunių bronzos medalio laimėtoja, Milda Pankauskaitė – Europos jaunimo bronzos medalio laimėtoja, Miglė Kumpikaitė – Europos jaunučių bronzos medalio laimėtoja.
Į geriausiųjų dešimtuką pagal 2012 m. pasiekimus pateko Jovydas Griškus – Olandijos jaunučių čempionas, Ignas Taurazevičius – Lietuvos vaikų vicečempionas, Nerijus Šaltys – Lietuvos jaunučių bronzos medalio laimėtojas, Žygimantas Globys – „Siemens taurės“ čempionas ir Salvijus Lenktaitis – Lietuvos jaunučių vicečempionas.
Pasveikinęs praėjusių metų geriausiuosius klubo prezidentas sakė laukiantis ir ateityje iš jų ir kitų sportininkų rimtų pergalių. Bet ne tik pergalėmis matuojami „Kumitė“ pasiekimai. Pasak klubo prezidento A. Enčerio, sporte jaunimas ugdosi valią, ryžtą, užsispyrimą, tobulėja ir mokosi garbingai siekti pergalių – tai labai svarbu ne tik sportininkui, bet ir kiekvienam žmogui.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook