Miego dienai – nemigo naktis

Miego dienai – nemigo naktis (0)

2010-04-29

Kovo 21-oji - tarptautinė miego diena. Girdžių pagrindinėje mokykloje ji buvo paminėta renginiu „Nemigos šešėliai".

Budintieji tikrino, ar visi atėjo su pižamomis, šlepetėmis, gera nuotaika ir šypsenomis. Neturintieji bent vieno privalomo atributo mokėjo duoklę - šokoladus. „Tūsovkės" menėje visi kartu su vyriausiuoju žyniu Giedriumi davė priesaiką, kokių taisyklių laikysis šią naktį - negersim „babatuko", nerūkysim taikos pypkių, nesipyksim, garsiai neknarksim, būsim draugiški ir tolerantiški.
Daug emocijų sukėlė sporto varžybos, ypač kai dingo šviesa ir reikėjo žaist tamsoje. Mus aplankė svečiai iš Jurbarko - projekto „3L" organizatoriai. Iš pradžių policijos pareigūnų uniformos mus šiek tiek trikdė, bet vėliau įsidrąsinome. Drąsiausieji net pasiprašė papūsti į alkotesterį!
Šokome, minėme mįsles, dalyvavom viktorinoje, žiūrėjome filmus, valgėm naktipiečius, dūkome, kalbėjomės, tepliojomės, laistėmės vandeniu, šokom valsą su čiužiniais ir miegančiais draugais - iki pat paryčių. Paskui viską sutvarkėme ir keliavome namo, kad po nemigo nakties atšvęstume miego dieną - išsimiegotume!
Dėkojame klasių vadovėms, kurios kartu su mumis nemiegojo visą naktį: Onutei Patašienei, Zitai Bilotienei, Rimai Mikalkėnienei, Liudmilai Norkaitienei ir kūno kultūros mokytojui Linui Klijūnui.

Saulė Šeršniovaitė
Girdžių pagrindinė mokykla, 8 kl.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook