Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Seredžius didžiuojasi nauju stadionu

Seredžius didžiuojasi nauju stadionu (0)

2014-06-04

Gegužės 14 d. Seredžiuje atidarytas renovuotas stadionas ir jame vyko futbolo „Golo“ varžybos. Pernai rudenį pradėti atnaujinimo darbai stadioną neatpažįstamai pakeitė: įrengtos krepšinio ir kvadrato aikštelės, futbolo aikštynas, šuoliaduobė, minkšta sintetine danga padengti bėgimo takai, stadionas aptvertas tvora. 

Į naują stadioną sugužėjo atidarymo šventės svečiai: būrys futbolo mėgėjų iš Veliuonos, Skirsnemunės ir Girdžių mokyklų. Rinkosi ir smagiai nusiteikusi miestelio bendruomenė. Kaip gi nedžiūgauti turint tokį šiuolaikišką stadioną!
Išsirikiavo futbolo turnyro „Golas“ komandos. Simbolinę stadiono atidarymo juostelę perkirpo Seredžiaus Stasio Šimkaus pagrindinės mokyklos direktorius Petras Baršauskas ir Seredžiaus seniūnas Jonas Pikoraitis. Taiklių įvarčių futbolininkams linkėjo Jurbarko kūno kultūros ir sporto centro direktorius Antanas Domeika. Mažieji serediškiai, vadovaujami mokytojos Dalės Vasiliauskienės, šventę papuošė nuotaikingais šokiais.
Puikių džiaugsmo ir įtampos akimirkų žiūrovams suteikė ,,Golo“ varžybos. Sėkmingiausia naujojo futbolo aikštyno veja buvo veliuoniškiams ir serediškiams. Abi komandos žaidė be pralaimėjimų ir praleistų įvarčių. Tik suskaičiavus įmuštus įvarčius paaiškėjo, kad serediškiai svetingai pirmąją vietą atidavė Veliuonos komandai, kuri mūsų rajonui atstovaus Tauragės apskrities „Golo“ varžybose. Bronzos medaliais džiaugėsi svečiai iš Girdžių.
Šventė baigėsi, šurmulys aptilo, bet stadionas neištuštėjo – sportuojanti Seredžiaus bendruomenės dalis mielai renkasi į atnaujintą stadioną.

Kristina Džiaugienė, kūno kultūros mokytoja« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook