Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Šimkaitiškės triumfuoja mokyklų žaidynėse

Šimkaitiškės triumfuoja mokyklų žaidynėse (0)

2018-02-07

Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynėse pergalingai žengia Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos sportininkai. Mokytojo Ryčio Milerio vadovaujamoms mergaičių krepšinio ir tinklinio komandoms nėra lygių, jos atstovauja Jurbarko rajonui zoninėse ir respublikinėse varžybose.

Pergalingai iki pat Lietuvos kaimo vietovių mokyklų žaidynių finišo atžygiavo Šimkaičių Jono Žemaičio pagrindinės mokyklos mergaičių krepšinio komanda: dešimtokė Ugnė Gvazdauskaitė ir devintokės Ausmėja Gedminaitė, Austėja Lepikaitė ir Toma Simonavičiūtė.

Dar gruodį vykusiose 2017 m. Jurbarko rajono kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų finalinėse krepšinio (3x3) varžybose šimkaitiškių komanda atkakliai kovojo ir įveikė visas varžoves. Pirmose rungtynėse, parodžiusios ryžtą ir užsispyrimą, rezultatu 3:2 nugalėjo Klausučių Stasio Santvaro pagrindinės mokyklos atstoves, 8:2 laimėjo prieš Seredžiaus Stasio Šimkaus mokyklos-daugiafunkcio centro komandą, sugebėjo įveikti net Eržvilko gimnazijos sportininkes rezultatu 5:2.

Sausio 12 d. tarpzoninėse varžybose Raseiniuose šimkaitiškių komanda vėl iškovojo pirmąją vietą ir pateko į finalą.

„Sekasi, nes tos mergaitės nori žaisti ir labai stengiasi. Net keista, kaip tos panos nori sportuoti! Užsikabino, matyt. Tos mergaitės labai atkaklios, jos žaidžia jau nuo penktos klasės ir ne pirmą kartą komanda patenka į respublikinį turą“, – taip mokytojas R. Mileris aiškino savo mokinių pergales.

Bet sėkmei reikia ir daug darbo. „Daug dirbame. Pamokos, būrelis, dar papildomos treniruotės. Turiu treniruočių sistemą, o mergaitės klauso trenerio. Ir sąlygos geros – sporto salė suremontuota, šilta, inventoriaus užtenka“, – pasakojo mokytojas.

Finalas šiandien Jonavoje. Likus porai dienų iki jo mokytojas R. Mileris neabejojo, kad mergaitės važiuos iškovoti pirmos vietos. „Visada treneris turi tikėtis pirmos vietos, kaip ir žaidėjos.“ Koją pakišti gali nebent virusinės infekcijos, nes, pasak mokytojo, komandos narės sirguliuoja.

Mokytojas neabejoja, kad ligos – juk gripo sezonas –pakišo koją ir tinklininkėms.

Rajone pirmą vietą iškovojusi Šimkaičių mokyklos mergaičių tinklinio komanda jau dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninėse tinklinio varžybose Šilalėje. Deja, pergalės neparsivežė. „Mergaitės sirgo. Tėvai net neleido važiuoti, o jos išsiprašė. Bet į finalą šįkart nepatekome“, – sakė kūno kultūros mokytojas R. Mileris.

Mokyklos tinklinio komandoje žaidžia tos pačios krepšininkės Ugnė, Ausmėja, Austėja ir Toma, taip pat dešimtokė Augustė Gudžiūnaitė, devintokės Laima Minialgaitė, Monika Paulauskytė, Brigita Vaitekūnaitė ir septintokė Ugnė Parnarauskaitė.

Gerai rajoniniame ture pasirodė ir Šimkaičių mokyklos berniukų tinklinio komanda – ji užėmė antrą vietą.

Visa mokyklos bendruomenė džiaugiasi sportuojančiu jaunimu ir mokyklos komandų pasiekimais. O pasak mokytojo R. Milerio, jokio skirtumo, kur sportuoji – kaimo mokyklos sporto salėje ar mieste, sėkmę lemia atkaklumas, noras ir darbas.

Danutė KaropčIkienė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook