Veliuoniškiai didžiuojasi gimnazistu Pranu

Veliuoniškiai didžiuojasi gimnazistu Pranu (0)

2013-01-30

Sausio 16 d. mes, veliuoniškiai IIIaG klasės gimnazistai, kartu su klasės kuratore Rasa Klasauskaite turėjome progą pabuvoti Lietuvos televizijoje, dalyvauti ir pamatyti, kaip filmuojama laida ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai“. Į Vilnių vykome palaikyti savo klasės draugą Praną Žvingilą.

Mūsų draugas Pranas nutarė išbandyti laimę „Tūkstantmečio vaikuose“ ir užsiregistravo laidos internetiniame tinklalapyje. Niekam nieko nesakęs ramiai gyveno, kol sulaukė skambučio iš Lietuvos televizijos. Jis labai nustebo, gal net šiek tiek sutriko, nes nebuvo nusiteikęs laimėti. Kai Prano paklausė, ar jo auklėtoja apie tai žino, jis atsakė, jog ne. Taigi tokią staigmeną Pranas padarė ne tik sau, bet ir klasės kuratorei bei kitiems gimnazistams.
Kelionė į Vilnių ilgai netruko, atvykę dar spėjome pamatyti Lietuvos televizijoje dirbančių žmonių kasdienybę. Netrukus Pranas su kuratore nuėjo į filmavimo studiją. Palinkėjome jam sėkmės, o greitai buvome ir patys pakviesti kaip palaikymo komanda. Negailėjome savo draugui plojimų ir nuoširdaus palaikymo šūksnių, ir jaudinomės ne mažiau nei jis pats.
Laidos vedėjai Andrius Rožickas ir Dominykas Vaitiekūnas pristatė dvylika laidos dalyvių. Veliuonos gimnazistui Pranui nereikėjo labai nerimauti – jis buvo puikiai pasirengęs, juk ir Jurbarko jaunųjų intelektualų konkurse užėmė antrąją vietą!
Pirmasis turas visiems dalyviams sekėsi neblogai, tačiau keturi turėjo iškristi. Pranas liko! Antrajame etape jis laikėsi taip pat puikiai. Klausimus gudriai atsakinėjo ir trečiajame etape, tačiau... nespėjo paspausti mygtuko. Jam pritrūko tik vieno teisingo atsakymo iki paskutiniojo, ketvirtojo, etapo.
Tačiau Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija didžiuojasi: Pranas Žvingilas iš dvylikos dalyvių buvo trečias. Dalyvaudamas šioje laidoje jis susirado bendraminčių, gavo puikių dovanų, įgijo neįkainojamos patirties. Vasario mėnesį Praną pamatysime LRT laidoje ,,Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ ir galėsime pasidžiaugti jo šauniu pasirodymu.

Deimantė Mikštaitė« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook