Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Verslo mugės sidabras – Smalininkų TVM komandai

Verslo mugės sidabras – Smalininkų TVM komandai (0)

2014-04-12

Balandžio 26-27 d. Aleksandro Stulginskio universitete vyko tarptautinė verslo praktinio mokymo firmų (VPMF) mugė „KAUNAS 2014“. Tai 18-oji mugė Lietuvoje, apibendrinanti VPMF tinklo 20-ties metų patirtį. Jau keletą metų mugėse dalyvauja ir savo veiklą pristato ir Smalininkų TVM verslo praktinio mokymo firma „Aitvaras“.

Šiemet mugėje dalyvavo 21 komanda iš Lietuvos aukštųjų mokyklų, tiek pat iš profesinių ir bendrojo lavinimo įstaigų, dvi komandos atvyko iš Suomijos. Smalininkų TVM komandai atstovavo 1 kurso prekybos įmonių vadybininkų padėjėjų ir apskaitininkų ir kasininkų specialybių mokiniai Gintarė Dangėlaitė, Rimantė Lukoševičienė, Šarūnė Kondratavičiūtė, Judita Ralytė, Marius Baublys, Armandas Kondratas. „Aitvaro“ komandai vadovavo vyr. profesijos mokytoja Soneta Mačiulaitienė ir profesijos mokytoja metodininkė Zita Sakavičienė. Finansinę paramą ruošiantis mugei suteikė Jurbarko kredito unija.
VPMF mugės tikslas – ugdyti jaunimo verslumą, bendravimą, bendradarbiavimą, komandinį darbą. Balandžio 26-ąją COMBO klube vyko visų mugės dalyvių susipažinimo vakaras.
Šiemetinės mugės kodas – verslo etiketas. Rašytų ir nerašytų verslo pasaulio taisyklių paisymas užtikrina kelią į sėkmę. Tad mugėje vertinant komandas buvo atsižvelgiama į gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti, reklamuoti savo firmą, jos prekes ar paslaugas, stendo originalumą. Daug dėmesio buvo skiriama klientų aptarnavimui ir informacijos pateikimui, buvo vertinamas reklaminių idėjų novatoriškumas ir estetiškumas, katalogo dizainas, gebėjimas prisitaikyti prie aplinkos atskleidžiant reklamuojamų prekių ar paslaugų privalumus.
Mugės nominacijas – Auksinė, Sidabrinė ir Bronzinė firma – skyrė ir geriausius vadybininkus, netradicinius prisistatymus bei geriausią mugės katalogą rinko komisija, kurioje dalyvavo Švietimo ir mokslo bei Ūkio ministerijų, Aleksandro Stulginskio universiteto, verslo organizacijų ir įmonių atstovai.
Smalininkų TVM komanda apdovanota diplomu už geriausią mugės katalogą, o profesinių ir bendrojo lavinimo mokyklų firmų kategorijoje verslo praktinio mokymo firma „Aitvaras“ pripažinta Sidabrine mugės firma.« AtgalNaujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook