Balsavimas

Ar palaikote sprendimą savavališkai įjungti apšvietimą Imsrės pėsčiųjų take?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Jurbarkas - Kaunas - Jurbarkas

Jurbarkas - Kaunas - Jurbarkas

Jurbarko mažieji autobusai

*I-V Važiuoja tik darbo dienomis*I-VI Važiuoja darbo dienomis ir šeštadieniais

JURBARKAS → KAUNAS

5:30 *I-V, 7:10, 7:45 *I-VI autobusų stotis 2 aikštelė, 9:00, 9:30 *I-V, 10:45, 11:35, 13:20, 14:05, 15:40, 16:30, 17:30, 18:40, 19:30

KAUNAS → JURBARKAS

6:55, 7:45 *I-V, 8:35, 10:00 *autobusų stotis 7 aikštelė, 10:30, 11:35, 12:25 *I-V, 13:40, 14:20, 15:20, 16:15, 16:45, 17:40, 19:05 
 *autobusų stotis 13 aikštelė

Iš Jurbarko autobusų stoties išvykstantys autobusai

Jurbarkas (AS) - Kaunas (AS) (15)

Maršruto nr.

 

Išv. - Atv.

Atstumas, km

Kaina

Maršruto galiojimas

Savaitės dienos*

M-773 Jurbarkas (AS) - Kaunas (AS)
ŠILUTĖ - Pagėgiai - Jurbarkas - Kaunas - Vievis - VILNIUS
03:45 -05:15 89   2016.07.01 -2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-773 Jurbarkas (AS) - Kaunas (AS)
ŠILUTĖ - Pagėgiai - Jurbarkas - Kaunas - Vievis - VILNIUS
06:05 -07:40 89   2016.07.01 -2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-760 Jurbarkas (AS) - Kaunas (AS)
ŠILALĖ - Tauragė - Jurbarkas - Kaunas - Vievis -VILNIUS
07:35 -09:05 89   2016.07.01 -2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-235 Jurbarkas (AS) - Kaunas (AS)
ŽUKAI - Jurbarkas - KAUNAS
07:45 -09:30 89   2016.07.01 -2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š
M-388 Jurbarkas (AS) - Kaunas (AS)
KLAIPĖDA - Šilutė - Pagėgiai - Jurbarkas - KAUNAS
09:45 -11:15 89   2016.07.01 -2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-301 Jurbarkas (AS) - Kaunas (AS)
ŠILALĖ - Tauragė - Jurbarkas - Kaunas -Vievis - VILNIUS
11:05 -12:35 89   2016.07.01 -2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-314 Jurbarkas (AS) - Kaunas (AS)
KAUNAS - Šakiai - Jurbarkas - Pagėgiai -Šilutė - Klaipėda - PALANGA
11:50 -13:35 90   2017.02.23 -2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-773 Jurbarkas (AS) - Kaunas (AS)
ŠILUTĖ - Pagėgiai - Jurbarkas - Kaunas - Vievis - VILNIUS
12:35 -14:05 89   2016.07.01 -2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-970 Jurbarkas (AS) - Kaunas (AS)
VILNIUS - Kaunas - Lekėčiai(miest.) - Šakiai -Jurbarkas - TAURAGĖ
13:40 -15:30 90   2017.02.23 -2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-244 Jurbarkas (AS) - Kaunas (AS)
JURBARKAS - Kaunas - Vievis - VILNIUS
14:25 -16:10 89   2016.07.01 -2018.01.01 Pn, Sk
M-388 Jurbarkas (AS) - Kaunas (AS)
KLAIPĖDA - Šilutė - Pagėgiai - Jurbarkas - KAUNAS
14:50 -16:20 89   2016.07.01 -2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-793 Jurbarkas (AS) - Kaunas (AS)
TAURAGĖ - Jurbarkas - KAUNAS
15:15 -17:00 89   2016.07.01 -2018.01.01 Pn, Sk
M-956 Jurbarkas (AS) - Kaunas (AS)
VILNIUS - Kaunas - Jurbarkas - Pagėgiai -ŠILUTĖ
16:00 -17:35 89   2016.07.01 -2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-312 Jurbarkas (AS) - Kaunas (AS)
KAUNAS - Jurbarkas - Pagėgiai - Šilutė -KLAIPĖDA
17:15 -18:45 89   2016.07.01 -2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
M-959 Jurbarkas (AS) - Kaunas (AS)
VILNIUS - Kaunas - Jurbarkas - TAURAGĖ
18:20 -19:50 89   2016.07.01 -2018.01.01 Pr, A, T, K, Pn, Š, Sk
*Savaitės dienos, kuriomis galioja maršrutas. Pr - Pirmadienis, A - antradienis, T - trečiadienis, K - ketvirtadienis, Pn - penktadienis, Š - šeštadienis, Sk - sekmadienis, dd - darbo dienos, šv. - švenčių dienos

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook