Komentarai


vaikai, 2014-04-13
Vaikai, vokietijoj irgi baudos didelės, o mašinos jau porą metų kaip grįžta su atsuktom ridom. Tai kodėl jūs galvojat, kad lietuvoj kažką pakeis čia? Ar čia jūs visdar iš tų, kurie šventai tiki, kad jei mašina iš vokiečių, tai tikrai viskas originalu? Serviso knygos jums irgi turbūt didžiausias įrodymas ridos... Nors tas knygas betkurioj auto aikštelėj nusipirkt galima. Susiršysit ir štampus susidėsit kokius norit...
Automobilistas, 2014-04-10
Labai įdomu, kaip praktiškai tai būtų įgyvendinama? Neretai parduodamas automobilis yra turėjęs daugiau kaip vieną savininką. Sakykim, kad rida suklastota-kuris savininkas atsako? Paprasčiausiai į pirkimo sutartį rašysim, kad rida -pagal odometro parodymus ir yra negarantuojama, ir viskas, taip ir Vokietijoje daroma ir jokios toliau atsakomybės pardavėjas neneša.
Raima, 2014-04-10
Tai jau tipo galioja jis, ar bus kaip su visas vertingais įstatymais, kad svarsto svarsto ir negalioja po to, bet mintis tai suoper šituo atveju!
123, 2014-04-10
Seniai reikejo taip padaryti, mldc. O vienas komentatorius toliau jurbarko tilto ner buves turbut ir nesidomejas. Amerikoj irgi uz tai zveriskos baudos bei #.
asd, 2014-04-10
Nu debilai visiski. Pons Masiulis dar intelekto nesuzalotas kiek suprantu.
Andrius, 2014-04-10
Kai jega, dabar daug kas varys i zona pailset, pirikupai saugokites!!! :D :D
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook