Komentarai


Keistai čia, 2014-07-28
Po straipsnio parašymo praėjo dvi savaitės, bet niekas taip ir nepasikeitė, važiuojant dviračių taku matau beveik kiekvieną vakarą, o savaitgaliais ir dienom vis tą patį vaizdą, ir plaukioja ir šūkauja ir girtuokliauja. Kokia prasmė straipsnio ?
Cha, 2014-09-09
Sezonas jau baigiasi, o kaip buvo nelegali prieplauka taip ir yra, ir ką entuziazmas dingo ir žurnalistui, ir aplinkosaugininkams ir seniūnui.
Straipsnis, 2014-08-04
parašytas,pliusiukas reikiamoje vietoje padėtas.Štai taip dirba mūsų valdžios vyrai.
Punisher, 2014-07-14
Labai gerai. Taip ir turetu buti, netik dabar tos mazos valteles nuleidziamos bet netgi ir jachtos mazu matmenu. Maciau kaip nuo kiduliu puse su traktoriais leido i vandeni jachta... nesugalvojau pafotografuot. Su tom motorinem valtim plaukioja ir netgi tampioja zmones su ciuziniais, buna kad netgi girti plaukioja... keikiasi, klykia, visi zmones ir vaikai girdi kaip tie debilai kiekiasi,,., turetu drausmint ir stipriai tokius zveris,
th, 2014-07-13
Karjere ir prie užtvankos vietos yra. Reiktų p[asidom,ėt geriau
svaigalams, 2014-07-12
kol nebus pakoreguotas Imsrės upelio ištekėjimas,t.y.,ne tiesiai į mažųjų laivelių prieplauką, o bent 5 metrus ją aplenkiant,iš tos prieplaukėlės jokios realios naudos.Negi valdžios vyrai tokie buki,kad per tiek metų to dar nesuprato?
Valdžios , 2014-07-16
vyrai atrodo kai ką jau sugalvojo,tad palaukime dar truputį ir pamatysime eilinę nesamonę.
th, 2014-07-12
Tegul Seniunija irengia prie zvyro karjero, prie mituvos uztvankos valciu nuleidimo vietas, ir rekonstruoja blogai padaryta uoste esancia nuleidimo vieta, tada gales aiskint kur reikia laivus nuleidintei, kol to nera tol, jokio pagrindo nera vaikyti valciu savininkus nuo vandenu pakranciu.
punisheriui, 2014-07-16
kurioj vietoj prie valdžios stalo sėdi?
punisher, 2014-07-14
ar tu proto neturi? uzdaruose telkiniuose su jokiais motoriniais negalima palukioti! matomai bukunas esi :)
Didelis kateris, 2014-07-12
Zmones ne valteles leidzia y ta nemuna,o toj jusu yvardytoj isdziuvosioje prieplaukoje,rimtu kateriu neymanoma nusileist,kas kompensuos,uz pramustus kateriu dugnus,ar varikliu sutrupytus sraigtus?
Spykis, 2014-07-12
susitvarkykit ta savo prieplauka kitai ziurkyna o paskui prenten ziju ieskokit
Egidijus, 2014-07-12
Pirma padarykit tam salygas, prieplauka vadinama juokas ima, gylis iki kauliuku, krantines puse krante, pazekit panemunej kaip sutvarkyta, zolyte nupjauta lauzavietes saugios turbut neturi valdzios vyrai ka veikti, noreciau suzinot ar yra Llietuvoje toks ystatymas kad negalima valties-katerio ysileisti i vandeni kur norima ir galima nesukeliant niekam pavojaus ir nedarant gamtai zalos
Tai, 2014-07-12
kad tą orieplaukikę baigia užnešti.Kitais metais ten bus šnipštas nes vandens bus žemiau kelių.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook