Komentarai


joo, 2016-08-04
lengva jum pasakyt padovanotu kad. patys savo turta nekilnojama dovanokit. parduos kokiam milijonieriui jei jurbarko rajonui nereikia, aptvers tvora ir viskas bus. reikia dziaugtis kad taip ilgai leido naudotis dvaru. dvarai dabar brangiai kainuoja
hehehe, 2016-08-07
tai kažin ar ji orientuojasi laike ir erdvėje?Piniguose draugų nėra, o dovanoti, tai jai nedašyla. Bent jau jos vardas tada būtų iškaltas žilvityje ar tulpmedyje.
Ei, 2016-08-04
o kur projektai iš eurosojuzo lėšų? ar ponia niekada nesuvokė, ar niekas jai nepaaiškino be užuolankų tiesiai į akis, kad neužtenka vien prie savivaldybės klerkų su skrybėlaite pasitrinti?Nebuvo iniciatyvių žmonių, kurie būtų senąją įtikinę, jog turėti nuosavybę ir ją prižiūrėti yra du skirtingi dalykai. O gaila, kad plikbajoriai jau nuseno ir žiūri, kaip iš kitų pavalgyti.
Stasys Makūnas, 2016-08-04
Gal savininkę, Lietuvos krašto patriotę, piktina muziejaus ekspozicija ir dėl to ji nenori tęsti tos sutarties?
Stsys Makūnas, 2016-08-05
Perskaičiau laikraštyje visą straipsnį, pasirodo tikrai Olga nepatenkinta muziejaus turiniu, nes svarbiausias dėmesys jame Lietuvos pardavime dalyvavusiam asmeniui.
Stasys Makūnas, 2016-08-04
Jeigu ji nori, kad muziejus liktų, tai nekyla pavojaus dėl sutarties. Visgi nesu tikras ar tame nėra prieštaravimų.
Deja, 2016-08-04
Ji pati prašė, kad muziejus liktų, nes pati supranta dar tiek, kad niekas jau neprižiūrės nei pastato, nei aplinkos , bus hana. O ar muziejus, ar viešbutis, ar psichiatrijos ligoninė - jai visai nesvarbu. Pamislykit ir pats realiau, ponas Daktare.
Velvel, 2016-08-04
Veliuonietis ir kt. realistai. Tokia jau skaudi musu patirtis. Reiktu dvaro prieigose informacijos: Dvaras yra O. Vakselytes - Larson nuosavybe. Ar pan.. Tegul bent turistai zino...
Jurbarkietis, 2016-08-03
Dvaras pasmerktas sunykimui. Reikia p. Olgai atsikvošėti ir dvarą padovanoti Lietuvos valstybei, nes ji jo neprižiūrės.
ponia, 2016-08-03
sulaukusi tokio amžius kažin ar jau begali pakeisti savo požiūrį.
Veliuonietis, 2016-08-02
Gaila, bet apleistas dvaras virs landyne o parkas dilgėlių parku. Seniūnija tvarkė, prižiūrėjo, dabar reikėtų uždėti užrašus,- tai privati valda, kad gausiai besilankantys turistai suprastų jog tvarka priklauso jau nuo savininko. Tegul jai, o ne seniūnijai bus gėda kai dilgėlės išaugs virš galvos .
Veliuon, 2016-08-02
Ot kokia nesugeba pasirūpinti ir kitiems neperleidžia, ką ji darys jeigu net negyvena čia, nesugeba gerą darba padaryti, negi neori kad ją geruoju prisimintų o ne apkalbinėtų. Sudarytų sąlygas kitiems ir tuos nuostabius rūsius ir patį dvarą prikelti iš numirusių, kol nesugriuvo ir ko neužmušė. GAILA :(((((...........
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook