Balsavimas

Ar pasitikite savivaldybės konkursais įvairioms pareigybėms užimti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Dabar tai dzin, 2017-05-06
Dabar "patriotai" su Rybakovu priesaky del senos audines draskos. Reik kaip tai siltas vietas atmust o jus klampokit. Lendsbergis sake po 25m gyvensim kaip svedai, tik nuo kada skaiciuot pradet nepasake.O siaip tai rusai puola, greit karas ir ne cia ko ka tvarkyt.
X, 2017-03-14
Čia jau pačių gyventojų bėdos. O kas mums kas gyvename nuosavuose namuose kažką ar duoda savivaldybė??? Špygą jums. Meskitės ir tvarkykitės, žinosite ką reiškia turėti namą ir kiemą
O tu klumpiau, 2017-05-06
Uz tavo nuosavo namo, teritorijos prieziura moki valstybei,komunaliniam mokescius ?
Patarimas, 2017-03-10
Nusipirkit butą Kauno g. 30 name ir nebeturėsite problemų, galėsite ištisus metus gastoliuoti su aukštakulniais.
Savivaldybė, 2017-03-10
Privačių kiemų tvarkymui turi būti skiriamos privačios lėšos. Savivaldybės rūpestis turi būti bendro naudojimo gatvės, keliai, žvyrkeliai, ir šaligatviai. Kai jie visi bus tinkamai sutvarkyti, galima būtų paremti ir privatninkus.
teisingai, 2017-03-10
kuriam privataus kiemo gyventojui savivaldybė kiemą įrengė? Savivaldybė turi priskirti sklypus daugiabučiams ir tegul savo lėšomis jie daro ką tik nori ir kaip tik nori.
Reikia , 2017-03-10
Kad rekešienė su seniūnu kas rytą važiuodami į darbą pravažiuotų asmeniniais autobobiliais šitą kiemą. Išliptų pasivaikščiot keletui minučių. Ir taip kasdien.
Japas, 2017-03-10
Įdomiausia, kad eilė kiemų remontui sustatyta taip, kad pirmiau patenkinami mažiausnių gyventojų grupių interesai. Šitoj pliurzoj murkdosi AŠTUONIŲ daugiabučių gyventojai. Savivaldybės komisija tiek šauni, kad pirmiau numatė remontuoti vieno ar dviejų namų kiemus.
Gyventoja, 2017-03-09
Ši problema panašu kad niekam nerūpi. Lauko g. 16 namo gyventojai taip pat laužo mašinas bandydami išvažiuoti ar įvažiuoti į kiemą. Tačiau kiek patys pasitaiso kiemo įvažiavimą tiek ir turi, niekam kitam tai nerūpi. Čia juk Jurbarkas....nėra ko norėt
As, 2017-03-09
Si problema didele ir neissprendziama,buvo kreiptasi ir i valdzia ir jau pernai laikrastis rase ir bistiek kiemai tokie kokie yra :(
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook