Balsavimas

Ar patiko miesto šventė?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Etikos komisijoje, 2017-08-25
Etikos komisija balsų dauguma nusprendė, kad rekomenduoja Tarybos nariams papildyti viešų ir privačių interesų deklaracijas nurodant vaikus ir anūkus, kurie gyvena Jurbarko rajone. Pagarbiai Etikos komisijos pirmininkė Liudmila Norkaitienė
Faktas, 2017-08-28
Akivaizdus įrodymas, kad savi anūkai lėmė Juzėno veiksmus! O kad nepradėtas tyrimas - tai visai nenuostabu, kai komisijai vadovauja Liberalų sąjungos narė - bendrapartietė, o dauguma priklauso opozicijai.
Stasys Makūnas, 2017-08-25
Sąžininga veikla nereiškia kokio nors blogio. Priekaištai man, kad nesustabdžiau Psichikos centro darbo nėra labai protingi. Dirbantis žmogus privalo gauti aplinkybes atitinkantį atlyginimą. Jeigu visur būtų elgiamasi vadovaujantis protingumo kriterijais, gyvenimas Lietuvoje greitai pagerėtų, nereikėtų iš jos bėgti.
Stasys Makūnas, 2017-08-25
Gal galite pateikti pavyzdį kada pasisakiau prieš adekvačius aplinkybėms atlyginimus.
Makūno cinizmo sindromas, 2017-08-25
Kad dirbantis žmogus privalo gauti aplinkybes atlyginimą jis supranta tik išskirtinai tada, kai tai liečia tik jį patį. Kitiems- negalima, reikia taupyti biudžeto lėšas.
Aiškumas, 2017-08-25
Makūno savanaudiški veiksmai, pasididinant sau atlyginimą, ir bandymai išskalbti Juzėno marškinius, galutinai įtikina, kad tokiems politikams rūpi tik asmeniniai interesai :-(
Stasys makūnas, 2017-08-24
Triukšmo sukėlėjai remiasi ydingu įstatymu, pagal kurį negalima šnekėti arba spręsti geriausiai žinomų ir būtinų spręsti problemų. Tai, kad etikos komisijoje daugumas pasielgę pagal protingumo kriterijus sveikintinas reiškinys. O tai, kad rajono valdžiai tai sukėlė apmaudą yra natūralu, juk bandė teisti opozicijos atstovą.
pastaba, 2017-08-25
Būtent po tokių Makūno išvedžiojimų, žmonės galutinai įsitikina, kad politikai kaunasi tik dėl savo asmeninių interesų :-(
Faktas, 2017-08-24
kad Jurbarko rajono savivaldybės tarybos Etikos komisija, eilinį kartą, visuomenės akyse pademonstravo nesugebėjimą principingai bei reikliai vertinti savivaldos politiko veiksmus. Nesugebėjo net įspėti, kad derėtų vengti asmeninių interesų atstovavimo svarstymuose... Ar reikia stebėtis, kad po to žmonės lieka įsitikinę, kad politikai linkę aktyviai kovoti tik už savo asmeninius interesus :-(
Darželinukas, 2017-08-24
Greičiausiai tie apskundę Juzėną Tarybos nariai neturi darželinio amžiaus vaikų arba anūkų, nes kitaip nebūtų priėmę sprendimų pagal kuriuos dirbantiems tėvams nėra kur dėti vasarą vaikų. O pradžioje, net buvo priėmę sprendimą, kad uždaro kaimo darželius, o į miesto jiems negalima vesti, t.y. diskriminacinį pagal žmonių gyvenamąją vietą.
Gal, 2017-08-24
ir turi, tik valdančiųjų vaikus ir anukus visada be problemu priima į darželį.
Stasys Makūnas, 2017-08-23
Čia yra eilinis bandymas nutildyti kritiškai mąstančius asmenis.
taip, 2017-08-25
Pritariu
Petras, 2017-08-23
Va čia pasirodo ką mes turim išsirinkę, ką tie išrinktieji daro rinkėjų gerovėj, kokia ateitis laukia žmonių Jurbarke. Gaila labai gaila, kad sovietinis mąstymas paliko labai gilius randus mumyse. Ką norėti visi jie gimę prie sovietų, baigę sovietų mokyklas. O keistis nėra lengva. Prigimtis daro savo. Viltis miršta paskutinė. Tikėkime, kad Jurbarkas, kol atsinaujins mūsų politikai, išliks žemėlapyje.
to šiaip, 2017-08-23
pe rkurią vietą pažeidimas? Jei svarstymas buvo jau po to, kai pasibaigęs priėmimas?
Šiaip tai aiškus pažeidimas, 2017-08-23
Bet kai komisijos sprendimai priimami tik politine o ne teisine prasme, tai nieko nenustebino toks komisijos sprendimas.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook