Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


vytas, 2017-11-10
valstieciai zadejo kad neuzdarines mokyklu todel cia betiksles kalbos. niekas kaimo mokyklu neuzdarys. Karbauskis neleis
Bevaikis, 2017-11-15
Iš kur valstiečiai vaikučių atveš į tas mokyklas? Nei valstiečiai, nei miestiečiai vaikų neprigamins. Lietuvių vaikučiai mokysis užsieniuose, o likusios be darbo mokytojos pasuks į Vokietiją. Ten senelių į valias, ne taip kaip Lietuvoje su vaikais.
Mokinė, 2017-11-08
Veliuonos gimnazijoje dirba geri mokytojai. Ko Jūs norite? Tėvai renkasi mokyklą ir mokiniai, Direktorė nuostabus žmogus - kiek daug padaryta, tai jos darbo rezultatas.
Luka, 2017-11-08
ne apie direktore kalbama, Ji PUIKI, nieneigia to nei vienas komentatorius. Bet yra toks posakis, jog VIENAS SAUKSTAS DEGUTO, VISA STATINE MEDAUS SUGADINA.Matyt nelabai gerai zinot visus mokytojus ir administracija,,,
--, 2017-11-06
Veliuonos gimnazija kokybiško mokslo tikrai neužtikrina, o masinis mokyklų uždarymas ar prijungimas prie "konkurencingųjų" tik dar labiau prisideda prie švietimo sistemos smukimo.
Lija, 2017-11-06
Veliuona, meskit lauk seno sukirpimo mokytoj.... Dvelkia naftalinu.Garbes nedaro savo ziniom, mokymo metodika. Apsivalykit, o paskui darykit sau reklama.
Kaimynui, 2017-11-06
Tai kai visos aplinkui mažos, tai visose ir panaši kokybė, nes mokytojai nėra motyvuojami normaliu atlyginimu, nėra lėšų neformaliam ugdymui. Dėl manęs gali Veliuonos mokyklą perkelti į Raudonė - svarbu pakelti ugdymo kokybę.
Kaimynas, 2017-11-06
Gerai pasakė vadovė, kad prioritetas ir lėšos rajone turi būti skiriamos konkurencingoms ugdymo įstaigoms, o ne merdinčioms mokykloms. Tai tam sąraše turi būti ir Velionos mokykla. Ugdymas prastas, vaikai renkasi kitas mokyklas, tik ne Veliuoną.
, 2017-11-06
Viskas su mokykla gerai,tik kai kurios mokytojos dar užstrigusios sovietmetyje,reiktų požiūrį į mokinius pakeist.O mažų mokyklų uždaryme,didžiausias rūpestis ne vaikų mokymo kokybė,o mokytojai,ir jų darbo vietos.
Simona, 2017-11-06
Pritariu direktorei. Mokyklose mokiniu vos ne maziau nei mokytoju. Siltos vietos, geri atlyginimai, mazas kruvis. Argi gali buti geriau? Ir netik Raudone tokios nuomones, jog Veliuona GROBIA ju vaikus. Slykstu tersti, o ziurek ir patys leidzia savo vaikus arba jau leido...
Agne, 2017-11-06
Pritariu. Kitu mokyklu mokytojai vaikus nustatineja pries Veliuonos gimnazija, kad tik neitu ten mokytis, o ju paciu vaikai sioje gimnazijoje sekmingai mokosi. Dviveidiskumas ir visiskas gedos neturejimas.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook