Balsavimas

Ar pritariate mokytojų reikalavimams ir streikams?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


“Elektrikui”, 2017-11-26
Prieš lipant atjungti ar bandėt pranešti reikiamoms institucijoms? Ugdom anarhiją! Tik ne pilietiškumą!
gyventoja, 2017-11-10
Vadovai, pasidomėkit gatvių apšvietimu ne dienomis, o vakarais. Obelų gatvės apšvietimas tragiškas-apšviečia bobučiu sodelius ir vakarais jau apie 18 val. baugu eiti ta gatve, pvz. vaikams po treniruočių.
Patarimas Dragunaviciui, 2017-11-10
Ateityje neteikti įspėjimų apie galimus pavojus gyventojams. Visuomenė dar nesugeba priimti rimtos informacijos supratingai ir adekvačiai. Pats matai kad iš perspejimo padarė cirką ir laikraštis ir gyventojai: protestai, balsavimai. Prilips tai prilips kita kartą prie stulpų, nu ką padarysi, Darvino natūrali atrankos teorija - silpnesni individai gamtoje žūsta naturaliai. Matyt čia jau tu nieko nepakeisi, taip kad sekantį kartą nesikiśk į gamtos dėsnius..
Žmonės, 2017-11-10
Ar jūs visiški debilai ar tokiais apsimetate? Paskaičius FB komentarus - komentuoja lyg ir gana normalūs žmonės, net užsiimantys verslu... Ir rašo nesąmones: gerai elgiasi, daro tvarką. Paplosim katučių visi ir prabalsuosim UŽ, kai po tokių elektrikų darbo prie stulpo kas nors "prilips". Neduok dieve... Sugrįžk, proteli, nors į svečius.
pritariu, 2017-11-10
nera ka daugiau bepridurti. Toks dabartinis Jurbarko "elitas"....
Redakcijai, 2017-11-10
"Šposavo"... Čia viskas yra normaliai Jums su tokiu leksikonu šnekamosios kalbos straipsnyje...?
emigrantui,, 2017-11-09
o labiausiai py----c - tai visiškai nesugebančiai tvarkytis ir dirbti šiandieninei Jurbarko valdžiai.Jurbarkas jau oficialiai degradavimo "čempionas" Lietuvoje
valdzia, 2017-11-10
yra gyventoju atspindys. Tai aksioma. Kokie pilieciai, tokia ir valdzia is ju tarpo isrenkama. Importiniu atvykeliu nera, visi vietiniai.
Emigrantas, 2017-11-09
Skaitau straipsnį, faceboko komentarus ir stebiuosi ar jau visai pyzdec Jurbarkui? Matyt tik pusprociai jame liko, normalus isvaziavo. O jau tas balsavimas! Koks asilas sumaste? Vienam asilui sviesos mazai isijungia, kitam durniui nepatiks isdauzys. Negaus snapso parduotuvej jei uzdaryta ismalam langus.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook