Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Dd, 2018-01-31
Įdomu kodėk neskelbė ,kad į Jurbarko ligoninę buvo pristatyta dar sergančių tuberkulioze? Kodėl nutylima? Šilutės mokykloje taipat susirgo moksleivė tuberkulioze,tai valdžia suregavo ir kiek žinau tai daugelis mokyklų tikrinas.O čia tik gimnazistai? Kur matyta !!!!! Reiktų visas Jurbarko mokyklas patikrinti ir aplinkinių miestelių!!! Kaip daroma Šilutėje!!!
Pagarbiai, 2018-01-24
Kaip jus galit kalbeti apie ta mergaite ir jos seima,jai net nezinot,kas per seima!!!! Tai ir neduokit tikrintis niekas jusu nevercia... Bet taip kalbeti negalima... Cia betkuriam vaikui ar suaugusiam zmogui gali taip nutikti,ir nereikia cia kalbeti tokias snekas...Kaip jum dar liezuvis verciasi??? Jum taip nutiktu,kazin ar butu smagu kai zmones taip komentuotu???
, 2018-01-24
Jurbarke 46 susirgimas,tai niekas nerašė,o dabar susirgo mokinys, ar jus gerbiami tėveliai norėtumėte,kad jūsų pavardės būtų viešinamos, aš tai ne,be to tai liga ir mes nė vienas neesame nuo to apginti.Mastykite ką rašoteĮ
R, 2018-01-24
As uz jusu pasisakyma
Skaitytojas, 2018-01-23
Mokykla labai delsia su informacija, susirgo gruodžio pradžioj, o mokykloj vaikams rekomenduoja neskubėti tikrintis, ir tik 160 mokinių, labai neatsakingas požiūris. Neduok dieve ši liga ir toliau plinta, o atsakingi slepia neatliktus darbus ir rūpinasi savo įvaizdžiu.
X, 2018-01-22
Čia Jurbarko gimnazijoje šitas įvykis
Jo,, 2018-01-22
viešinti-negalima,atvesdinti-negalima....Kvailos taisyklės,atseit ginančios žmogaus teises,o realiai tik kenkiančios žmonėms ir bendruomenėms.Atrodo,kad tokie įstatymai priimami tik tam,kad būtų blogiau
123, 2018-01-22
Viskas paviesinta , tik reikia ismokti skaityti kas parasyta nelabai suprantu apie koki viesinima dar gali buti kalba.
Xxx, 2018-01-22
Turetu mokyklose tikrinti visus kaip tai darydavo anksciau. Musu vaiko mokykloje taip pat zinome, kad yra vaiku kuriu namuose lankosi sirge asmenys arba bendrave su serganciais. Vienas is ju sedi ir musu klaseje. Bet padaryti nieko negali, to vaiko mama tikriausiai nezino apie draugo liga, o sis nesilanko po ligos pas gydytoja daug metu. Atvesdint ir patikrint niekas negali, kol neateis pats, jau pasidometa.
mama, 2018-01-22
Tikrai taip, visi tevai be išimties buvo informuoti per Tamo.
Agnete, 2018-01-22
Atsakymas.
klausimas, 2018-01-22
ar per tamo buvo informuoti visi vaikai bei jų tėvai, ar tik išrinktieji???
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook