Balsavimas

Ar tinkamai prižiūrimos gatvės Jurbarke?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Senjore, 2018-07-23
Ačiu Eržvilko šauniems anūkams,,,, Nereikejo nei apsaugos, kaip spaudoje EKC renginiu vadybiminkas D Kalinauskas minejo_ neužpuole teroristai, nereikejo girtų ,kurių nebuvo tramdyti, EKC direktore pamastykit, gal reiktų atsisakyti kai kurių darbuotojų, sutaupytumet pinigelių????
Apsauga, 2018-07-24
reikalinga, kad be bilietų kas nors neprasmuktų.
Santarvė, 2018-07-21
Graži šventė, artėja pagrindinė -atlaidai! Nustokit pyktis ir menkinti vieni kitus. Taip pat labai daug darbo padarė ir klebonas su talkininkais, moterys išpuošė bažnytėlę. Ir seniūnija talkininkavo visiems. Po mišių taip pat graži, nemokama programa prie kultūros centro, kodėl kc programa lyginama nuliui? Lygiai tokie pat žmonės ruošias, stengiasi.lygiai tokie patys žmonės dalyvaus, klausys. Kaip kun. V.Rutkūnas sakydavo. Santarvės, meilės, ramybės.
Audrius, 2018-07-21
Ačiū Linui ir Skirmantui už gražia šventę!! Tikrai vyrai pasistengėt!!!
Eržvilkietė, 2018-07-21
Pasidžiaugėme švente,kultūringais žmonėmis,gražiu oru.Viskas buvo puikiai.O kažkas norėtų,kad būtų kitaip.
Kraštietė, 2018-07-21
Ačiū! Padarete viska del mūsų visų! Švente puiki! Ar matet kokie laimingi vaikai,kai vaikai laimingi,tai ir tevai laimingi! Laikas susimastyti kukturos namu direktorei,ar ji atlieka tinkamai savo darba ir ar jos vieta ten!!! Zmones dirbo,kad svente butu ir ji buvo puiki! O ka jus veikiate savo poste?! Ačiū Mūsų šaunuoliams Linui,Skirmantui. Nustokit drabstytis purvais pavyduoliai šmeišdami!!!
****, 2018-07-22
Kad vyksta zinom ir tik paskutiniu metu pavelino vakariniu renginiu laika,o taip visi renginiai istisai budavo ir prasideda 17-18val kada kaimo zmones ukio darbuose! Tai kam ta svente zmonems,ar kc darbuotojams,kad pliusa uzsideti ir nuitrauku oridaryti,kad ziurekite kiek mes dirbam!Zinomos sventes kaip Jurgines vienais metai net atkeltos is sekmadienio i penktadieni,nes gi darbo diena,o sekmadienis svente, kitu pvz turbut nereikia?
..., 2018-07-22
Nu kas liečia KC renginius,tai jie tik ant popieriaus.Kiek jų vyksta Eržvilke ištiesų per metus?Ką?Gal kas žinot?
****, 2018-07-22
Purvais kiti drapstosi vadindami Lina girtuokliu! Ar kas kulturos namu direktore isvadino kazkaip??? Tai kas ka drapsto!?
Kraštietė, 2018-07-22
Niekas ir nesake,kad prasta bus programa butent,kuri dar tik bus. Dabar kalbama apie svente,kuri turejo buti ir kuri buvo atsaukta,net neatsakius i daug iskilusiu klausimu ir nekreipiant,negerbiant demesio ir sprendziant viska savavaliskai! Ne vienas zmogus gali spresti,esame dar ir mes visi,su mumis taip pat reikia tartis. Busiancioje sventeje mes taip pat sudalyvausime,nes mylim savo krasta ir jos muzikantus!
pritariu, 2018-07-22
Šventė puiki. Pritariu-nustokit drabstyts purvais. Kuo blogesnė nemokama kc programa? Dainininkais?muzikantais? Programa vaikams? Be šios bažnytinės yra daug kitų kc organizuojamų renginių.
Jonas, 2018-07-21
Saunuolis Linas,daugiau tokiu zmoniu organizuotu,tokie zmones turetu uzimti kulturos centro direktorio pareigas,tai gal atgytu kaimas.sauni svente! P.S. nors toletai buvo ir siuksliniu daug,ko praitais kartais sventes organizatoriai nesugebedavo pasirupinti....
Bet Jonai,, 2018-07-22
Kaimas, kas metai atgimsta, šiuo laiku,nepriklaisomai ar Linas ar Darius organizuoja. Per visus renginius atgyja:kc, bendruomenes, bibliotekos, gimnazijos.
Tai cia , 2018-07-21
Seniunas turbut viska taip puikiai suorganizavo?
Eržvilkiškis, 2018-07-21
Jis tai tipinis tradicinių švenčių dalyvis - visur vienodas. Nesipykite, susitaikykite ir eikite švęsti.
, 2018-07-21
Šiaip niekada nerašydavau komentarų,bet šiandien nesusilaikau neparašiusi.Visi tokie blaivininkai pasidarė,Liną kaimo girtuokliu vadina.Nejuokinkit,žmogus kasdien į darbą su mašina važinėja.O šiaip yra ką ir aukštesniem Eržvilko asmenims prisiminti,kaip gerdavo ir dar kaip durni būdavo prigėrę.Ar jau ir Eržvilke kaip Karbauskio Naisiuose visi gers tik pasislėpę ir vaidins,kokie visi negeriantys.Lengviausia žmogų apdergt.
Sinius, 2018-07-21
Cia apie seniuna?
juzefa, 2018-07-21
Kodėl negalim gražiai bendrauti. Pašaipa Linui...kuris sutelkęs draugus triūsia tokiam karšty...nepatenkinti kad rūpinasi. O ką daryti jei kc paskelbė, atšaukė...ir šventės nėra. Žmonės gaunantys atlyginimą elgiasi kaip vaikų darželyje- noriu darau kažką, niriu ne...tai triūsia vaikinai be atlyginimo. Ir šaunuoliai. Ypač šaunuoliai gyventojai kurie remia pinigais, scena, aparatūra...padėkim dar visi vakare būti atsakingais...ir šventė bus tokia kokiosmes norime.
draugas, 2018-07-22
Taip,Atlaidai, žmonės, bendraukim gražiai. Beje, Kc atšaukė tik lankoje, bet ne visą šventę. Galima buvo sujungti dvi nemokamas į vieną, na bet gražu ir dvi dienos. Nereikia pyktis..
Simona, 2018-07-21
Būtent! Žmonės stengiasi, susivienijo, kad šventę padaryti, moterys kugelį kepa, vaikams batutas jau stovi pripūstas, dirba, triūsia....o čia užsipuola, atsirado geradarei! Įdomu būtų sužinoti kuom patys prisidėjo...
Karina, 2018-07-21
Koktu darosi skaitant kaikuriuos komentarus. Pikti dėdės ir tetos,ateikite y šventę,atsipalaiduokite,paklausykite muzikos ir pasidziaukite Eržvilko gyventojų paruošta švente!
Sinius, 2018-07-21
Norejo pas koncervus i sarasa, bet ten kiek zinau tik duris jam parode, tai dabar komiteta kuria su zymiausiu kioskininku
Humoras, 2018-07-21
Siniauskas ruošiasi rinkimams? Va čia tai humoras! Virėjas nusprendė valstybę valdyti?? O tai kokia čia partija? Gal tegu būna juokdariu. Vis arčiau prie karaliaus...
Sinius, 2018-07-21
Cicinas su stungurio kompanija rinkimams ruosias, o jus jam dekokit juokdariai
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook