Balsavimas

Ar Jurbarkui reikia baseino, kuriame vaikai būtų mokomi plaukti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Rinkėjas, 2018-12-31
Nu jo ... kelias į niekur. Tas niekur tai kas - Stakiai ar Raudonėnai. Va kelias į merus, kažin ar netaps keliu į niekur.
Stakiškis, 2018-12-31
http://www.xn--mslaikas-qzb5f.lt/naujiena/krasto-zinios/stakiai-kaimas-kuris-didziuojasi-baznycia-ir-laukia-asfalto-papildyta Tai straipsnis apie miestelį. O ką rastumėte apie Vertimų miestelį. Paieškos sistemoje iveskite Vertimai miestelis ir pamatysite kiek ''daug'' informacijos galima surasti. Reiktu patiems LRT tyrimą padaryti kuo jie ten užsiiminėja.
Vaida, 2018-12-30
#juškaParodykGarantinįRaštą
Faktas, 2018-12-30
Anksčiau, ar vėliau, visi valstybinės reikšmės keliai turės asfalto dangą. Apjungus 1702 ir 1706 kelius į bendrą projektą, bus asfaltuota 3x daugiau žvyrkelių Jurbarko r., bei pagerintos sąlygos kelis kartus didesniam gyventojų ir ūkio subjektų skaičiui, negu pasirenkant vystyti Vertimų projektą
Vertimai, 2018-12-27
Tai kur, Juška, tie 5 milijonai, kuriuos sakei jog suderinai su premjeru? Vaida Saročkiene, gali paviešint tą raštą kur Raudonėje gavai, ar tylėsi sąžinę pardavus?
Siūlytojas, 2018-12-27
Siūlau Jurbarko r. Laikraščiui pasidomėti, ką mūsų atstovai seime nuveikė konkretaus per savo kadenciją. Kokius rezultatus pasiekė, kad rajonui būtų geriau.Manau būtų įdomi tema.
Liberalas, 2018-12-27
Kažin ar gerb. Seimo narys R. Juška tuo„keliu į niekur” ir agitacijas vykdyt atvažiuos? Manau nėra ko važiuot tuomet ten kur anot jo niekas negyvena. Tikiuosi niekas ir prabalsuos už jus.
Lietuvis, 2018-12-27
Rajone tikrai yra daug žvyrkelių ir rajono valdžia nededa jokių pastangų, kad jų sumažėtų. Nemanau, kad rajono valdžios proteguojamas kelias į Vertimus yra labiau prioritetinis nei kelias į Stakius. Vertimuose gyvena mažiau nei 100 gyventojų. Kaimas netoli Jurbarko, šalia teka Mituva, tai susidaro įspūdis., kad Jurbarko grietinėlė čia susipirkusi sodybas. Ar ne taip yra. Tai to sąžiningumo nelabai kur rasi.
Aivaras, 2018-12-27
Kelias į niekur yra Pilis-Raudonėnai, kodėl apie tai niekas nerašė. Raudonė-Stakiai judėjimas nėra mažas.
Antanas, 2018-12-27
Gerbiamas seimo narys R. Juška matyt "labai gerai žino rajoną" kad vadiną tą kelią į niekur tuo keliu važiuoja maršrutinis autobusas vežami kasdien mokiniai į Antano ir Jono Juškų gimnaziją prie šio kelio yra 70 sodybų,kuriose gyvena apie 120 žmonių šiuo keliu pagrindinis susisiekimas su Kaunu ir Jurbarku
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook