Komentarai


Praeivis, 2019-02-27
Maladec tas Štulas, padėjo į vietą Lukutį. Subliuško isas tas jo ale žurnalistinis tyrimas. Bandė priskaldyt malkų ir kas? Šnipštas išėjo. Ką dabar užsakovams konservatoriams reikės atsakyti?
pakeleivis, 2019-02-27
O kurioje vietoje čia padėjo? Ar kad tie patys socdemai jau nuo jo bėga ir tetai klizmų duoda už protekcijas? Pamatysite, kai gaus kokius 2 mandatus vietoje 5 anksčiau turėtų savivaldybėje, tai ir pasimatys visas padėjimas :)
teta yra teta, 2019-02-22
visus savo partijos vaikus globoja.
būtent apie tetos nepotizmą ir kalbam:, 2019-02-22
o kas tais benamiais valkatukais pasirūpins? juk ir jie Lietuvos vaikai...
Tokiu atveju, 2019-02-22
Reiškia, kad teta rūpestinga ir vaikai puikiai išauklėti. Be abejo benamiams valkatukams tai sukelia pavydą.
Tomas Stungurys, 2019-02-21
O tuo metu upelį užtvenkti bandė bebrai. Bebrų motinėlė buvo pagimdžiusi keistos žandikaulio formos bebriuką. Apsidžiaugė motinėlė - geriau grauš,greičiau užtvanką pasistatysime. Visų pirma, reiktų išgraužti tuos, kurie supranta ir netyli. Bandė graužti, bet jaunojo bebriuko dantys atšipo - kregždutės atsiuntė auditą. Bebriukas dreba, negi po audito reikės iš darbo atleisti kito, seno bebro dukterėčią, kurią spėjo paslapčiomis įdarbinti.
Vakarė, 2019-02-21
Pažiūrėjo šunytis i dangu, o ten kregždutė, tokia stambi, juoda ir dar viena, taip pat nemenka - šita kvieslė vadinasi. Apsidžiaugė šunytis pašoko i ora, jis mat kregždutė bus. Pamatė šeimininkas, tai štai su kuo tu žaidei kai manes nebuvo dvejus metus. Nepyk šeimininke mes su milicininku radom metalo, kregždutės padėjo, dabar kiekvienas turėsim po milijona.
Vakre, 2019-02-21
jei tas limonas - aukciono būdu ir su tavrkingais dokais - mielai.
ar tinkama tokioms pareigoms?, 2019-02-21
Vida Rekešienė net neskaito arba nesupranta ką perskaito, jeigu pasirašinėja neadekvačius savo pavaldinių raštus. O apie pavaldinių komandą tai trūksta žodžių, nejaugi Jurbarke nėra proto?
Vakarė, 2019-02-20
Šunytis laukia grižtančio šeimininko. Šeimininkas išvykes ketveriems metams. Šunytis liūdi. Praėjo dveji-šeimininkas beveik išleido milijona, laikas grižti. Šunytis visa savo esybe jaučia ir loja, loja ir kanda mažyčiais dantukais. Šeimininkas griš ir vėl bus kaulu, daug kaulu jam ir visai jo šviesiai šeimai.
Prie , 2019-02-21
Prie liberalų šaukė, kad šviesa socdemų. Prię socdemų, kad koncervų. Dar kiti - liberalų. Sąmokslų kūrėjams būtų laias apsispręst.
Stasys Makūnas, 2019-02-20
Savivaldybės ir jos įmonių rimta problema ta, kad jos neturi kontrolės, todėl natūralu, kad visi dirba atsipalaidavę..
Stasys Makūnas, 2019-02-22
Šiaip jau reikėtų skirti kontrolę nuo susidorojimo įvykdymo
Tikra tiesa, 2019-02-20
Kontroles trukumas privede prie to, kad kai Makunas laikinai menesiuka pabuvo laikinu direktoriumi savavaliskai sau pasididino atlyginima, prisirase sau i tabeli valandeliu. Saltinis - savivaldybes auditoriaus negincytina isvada.
Matomai, 2019-02-20
LTT - Luko tyrimų tarnyba liko kaip sakoma ant ledo. Nėra prieko prikibti. Visos pastangos nuėjo į sub..Belieka reorganizaciją autobusų parke atlikti, kaip siūlė direktorius ir bus puiki įmonė be intrigų.
Bebras, 2019-02-20
Tai kad nustatė pažeidimus, bet rekešienė, kaip eina suprast, nuobaudų neskyrė. Čia ir problema.
direktoriau, 2019-02-20
daryk reorganizaciją ir mesk lauk nedirbančius tinginius iš parko. Neskaitant poros amžinų intrigantų darbuotojai pasitiki tavimi.
eilinis, 2019-02-20
Paprastai, kai būna reorganizacija, atleidžia tuos, kurie priimti paskutiniai. Tai būtent jiems ir yra didžiausia grėsmė, dėl to greičiausiai ir kelia bangas. O ten kažkokia vadybininkė priimta, jei gerai pamenu.
gi, 2019-02-20
bus ta reorganizacija. Po nepriklausomų visų trijų UAB'ų audito. Tik klausimas, ar tada direktoriaus neišreorganizuos...
išvada paprasta, 2019-02-20
jokių pažeidimų realiai nebuvo. Tos deklaracijos tai visiška xuinia, dėl metalų tai kiek jungtinė žurnalistikos- konservatorių tyrimų tarnyba visaip bandė "Kažką" rasti, teisinis įvertinimas buvo - nieko pažeista nėra.
išvadai, 2019-02-20
šiaip metalų tyrimas pas socdemus nebaigtas. Tyrimą baigė kontrolierius ir antikorupcijos komisija. Abiem atvejais pažeidimai pripažinti. Ir ne tik metalo pardavimo tvarkos nesilaikymo.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook