Balsavimas

Ar STT įtarimų sulaukę ir nuo pareigų nušalinti savivaldybės administracijos vadovai turėtų atsistatydinti?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Nustebino Juzenas, 2019-08-18
Nesuprantu kaip tarybos narys nesusigaude. Mano nuomone turejo nusisalinti
skaitytoja, 2019-08-17
O man visai negaila ponios Rekešienės.Gerai kad atleido iš pareigų,labai jau korumpuota buvo.
Klausimas, 2019-08-17
O iš kur tu durnele-skaitytoja žinai? Davei kyšį? Paėmė iš tavęs? Ne? Tai naxui loji!
Man gaila , 2019-08-16
rekesienes netures turistai ciuozyklos
Pilietė, 2019-08-17
Supermamytės savo vaikiukus-mokinukus labiau norėjo leisti mokytis į Naujamiesčio progimnaziją. Dabar ši mokykla neturi normalaus sporto aikštyno ir gal negreitai turės, o vaikiukai negalės lauke sportuoti. Gi Vytauto Didžiojo progimnazija turi ne tik puikų pedagogų kolektyvą, bet ir puikų aikštyną...
Turistas, 2019-08-16
Iš Alytaus
Galima butų, 2019-08-16
Atgal Gintarą partijos pirmininku pasigražinti.
Moteris, 2019-08-16
Protingi socialdemokratu nariai turetu tinkamai ivertinti savo pirmininko ir pavaduotojo veiksmus. Dvigubas veidmainystes, pseudopalaikyma ir kitas isdavystes.
Partietis, 2019-08-16
Šiap tai žiaurus pasaulis. Kai moteris buvo valdžioje, visi jai čyzus rodė, į akis šypsojosi. Kai bėda, visi partiečiai į krūmus, paliko moteriškę ant ledo ir dar įtariu kad balsavo už jos atsistatydinimą. Vat ir visa socialdemokratiška bičiulystė.
O kam , 2019-08-16
nepavydi? Lietuvis lietuviui visada ir visur pavydi. Visko. Labiausiai tie, kurie nieko nesistengia, nesimokė nuo pradinių klasių, tingėjo. Dabar tingi dirbti. Bet dirbantiems pavydi rezultato. Norėtų visa tai turėti nepajudindami nei piršto. Neįdėdami nei lašo pastangų. Liežuviais dauguma tik moka dirbti.
Rekešienė nebuvo blogas žmogus, 2019-08-16
Tie kaip Jūs vadinate paprasti žmonės beje irgi siuntė šypsenas. Aišku nemažai tų eilinių yra nusivylę ne būtent Rekešiene, bet aplamai savo gyvenimais. Jie pavydi vadovaujamų postų bet kam, bet kokiems žmonėms. Kodėl? Todėl, kad jų skystos smegenėlės nepajėgia suvokti, kad vadovaujamiems postams užimti reikalingas išsilavinimas, darbinė patirtis, kompetencija. Ir daugiausia liežuviais plakantys gyvenimo atmatos ir nevykėliai plaka pavydžiais liežuviais.
Partiečiui, 2019-08-16
Tokia ta partiečių moralė:naudos ieškojimas. O eiliniai žmonės šiai poniai šypsenų nemėtė,buvo jau pabodusios jos protekcijos, savų sodrinimas į šiltas vieteles. Sakot ir naudos tureję nusigręžė...
Eržvilkas, 2019-08-14
Gintarai, ko liūdnas toks? Praradai stogą, visus išdavęs praradai pasitikėjimą, bus priedai... naujas automobilis...ir inventorizacija "gerų" darbų. Pirkt muilo reiks
Nu baik, 2019-08-14
Ar yra ką stumti? Ar toliau norit vovereres juokinti?
Gintarai, 2019-08-14
Tu moki, stumk Inga, ten kur vėjas pučia.... tik pataikyk, nes nelabai tau sekasi pataikyti šį kartą.....
ahhahahaha, 2019-08-14
Kaip man patinka naujas savivaldybės pavadinimas: "JURBARKO RAJONO VOVERIŲ NAMAI" :DDDD
Voverė, 2019-08-13
Jau rudenį pranašas su vovere be galvos buvo užėjęs į savivaldybę.
Voverei,, 2019-08-14
bet pranašas jau iškeliavęs anapilin,kaip savivaldybės voverinis biznis
Pagalvojus, 2019-08-13
Tai Rekešienei nevertėjo eiti į posėdį. Viskas jau buvo nuspręsta iki posėdžio. Kam dar duot iš savęs tyčiotis etatiniams šnekoriams? Būtų galėję tarp savęs pasipizdavot...Juodaitis teisingai padarė, pasisiuskit pagalvojo ir nervų sau negadino. O čia jau matosi, kad iš anksto nutarta-sutarta kaip balsuoti. Įskaitant ir partijos ir koalicijos bendražygius.
Mstykit, 2019-08-14
O kitaip įmanoma? Nesitarus, nediskutavus, tam yra posėdžiai komitetuose. Tik išklausius nuomonių sprendžiama ir taip buvo visada. Šis atvejis neeilinis , bet apsitarimai būtini.
Pagalvojus, 2019-08-13
O kas čia jums keisto, kad jie išanksto nusprendžia, taigi ten ta bukių koalicija išanksto ale vieningai susitaria kaip už ką balsuoti, tai čia nieko nauja. Už TIC ataskaita, tai irgi mocke pasakė visiems kaip balsuot, net nepaskaitę buvo. Čia jų tokia bukių dauguma, bet už tai tvirta koalicija....tik neaišku kiek tie keli protingi ten likę dar bus su tais bukiais....
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujienlaiškis

Reklama

Facebook