Komentarai


Merui, 2019-10-02
Mockevičiau ar jums negėda! Jūs prieš rinkimus savo programoje rašėte, kad sieksite jaunimą grąžinti gyventi į Jurbarką. Stoškus pateikė vieną priemonę, pateiktų ir daugiau, bet jūsų aroganciją viršija visas normas. Na dabar dar tą su vėliava į direktorius pasitvirtinkite. Bet prieš tai direktoriaus foto su vėliava nusuneškit į bažnyčia.Tiesiog sakėt tarsitės viską su bendruomenę, tai sekmadienį nusineškit, pasitarkit.
taip, 2019-10-02
Keistas tas Jurbarkas, juk kituose miestuose dovanoja kūdikio krepšelį, pagarba ir pagalba šeimoms, o čia visi į krūmus deda. Sau atlyginimus pasikelti tai matyt visi už balsuotų, o žmonėms padėti rankos nekyla...
Jurbarkas, 2019-10-01
Šviesa rašo, šviesa žino, reikia už stoškų balsuot. Populizmas klesti!
verslininkui, 2019-10-03
varyk coca colos akcija yra Maximoj užsipirk ir užsidėjęs antkainį mulkink jurbarkiškius, užuot čia apie save rašinėjęs, kad pijaro nereikia.
Petras, 2019-10-02
Taigi G. Stoškus dar tik pusmetį kaip išrinktas. Ir jam kolkas jokios reklamos nereikia. Iki rinkimų dar daug Nemune vandens nutekės. Visi žino, kad joks krepšelis neatstoja rūpesčio ir finansinių pareigų vaiko auginimui, tačiau šiuo sprendimu buvo ,,apnuogintas'' mūsų valdžios požiūris į rajono ateitį. Tiesiog visuomenė dar kartą įsitikino, koks yra valdžios požiūris į šeimos institutą.
Nes, 2019-10-01
Kokia ateitis laukia vaikų, kurių tėvai net kūdikio kraitelio neįperka? Šeimą reikia planuoti atsakingai, o ne atsisėsti kitiems ant sprando ir tik visko reikalauti. Kam dauginti ubagų ir vergų skaičiu?..
Manau, 2019-10-01
Kūdikio krepšelis yra ne pašalpa o dovana gimus vaikui, čia ne apie ubagus ir vergus reikia kalbėti, o apie pagarbą šeimai
Cha cha cha’, 2019-10-01
Sau varganas algeles pasikelti tik OP ir nereikejo diskusiju daug. O cia kazkokiom seimom su vaikais, kuriom nereikia visiskai nieko...kiekvienas sprendimas musa dugna bet ar ateis laikas kada nustos saves ziureti ir atsisuks i tuos kurie balsuoja??
>ale, 2019-10-01
nudelbti akis - tai reiškia dar turėti sąžinės bent truputėli. Kiti žiūri į akis atvirai tyčiojasi
nu, 2019-10-01
kai gėda už savus, tai ir delbia :D
ale, 2019-10-01
socdemų vadas ko tais akis nudelbęs fotkėj...
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook