Komentarai


jurbarkietis JK, 2019-10-08
Mockevicius sake turim pinigu ,taupiai leidziam,grazinsim cia cinizmo virsune,tike,jau jis bus geresnis uz ta slidu ricka bet apsirikau,tokiu nesigaudanciu meru daugiau nera ,suaugusiuju sportui beveik pinigu neskiriama,stoties nestato,neisnaudoja rysiu su uzsienio partneriais galimybiu jurbarkieciu gerbuviuika noret buhalteris 2 kart 2 zinojo,galvojo mero darbui uzteks,va jum jurbarkieciai ir dovana.
Dėl atsakomybės, 2019-10-06
turi atsakyti ir atlyginti nuostolius visa rajono valdžia,
man, 2019-10-06
tai įdomu, kad Marcinkaus stadiono skandalą eskaluoja tiek, kurie nori nukreipti dėmesį nuo Naujamiesčio istorijos. Taip, panašu, kad su Marcinkum, dideėls bėdos buvo. Tačiau reikia prisiminti tai, kad šita valdžia turėjo galimybes už tą broką laužti tiek įmonę, tiek buvusią valdžią. Deja...
ir man idomu, 2019-10-07
Ka sitas skudurinis smuikelis gali lauzti,skystas ,ne jam zala padare.
Atsakys kai kada!, 2019-10-06
Atsakyti tai atsakyti! Ir už Marcinkaus broko taisymą, sugaištą laiką reikėtų atsakyti! Geriausiai atlygina pats gyvenimas, jei pats esi neapmąstantis savo darbų. Čia abiejų stadionų tvarkytojus liečia!
Atkatų gavejui, 2019-10-07
Tai kad tais straipsniais bandyta pasikeitusį merą ir vadovybę pažeminti, o ne kaltų ieškota tarp tų kurie parašus dėjo ir gruodžio mėn patvirtino kad dar nesudygus stadiono danga yra tinkama. Taip kad, nesivartykit.
atkatų gerbėjui, 2019-10-06
Rekonstruotas stadionas tinka tik ožkoms ganyti Futbolo federacijos išvados – stadionas niekam tikęs Futbolininkai pratrūko: miestą valdo žmonės be garbės Stadionu nusivylę futbolininkai protestavo prie savivaldybės Futbolas: kol kas lekia tik nesantaikos įvarčiai Ia tai tik dalis to, kad buvo apie Marcinkaus stadioną rašyta ŠVIESOJE.
Ger, 2019-10-06
Geriausia yra kai atlyginama, kad Marcinkaus stadionas nebūtų eskaluojamas, nes gali pakenkt kai kuriems politikams ir jų partijoms.
to trumpai, 2019-10-05
kur tau jie ieškos kelių ne rinkėjų sąskaita? Į trečią posėdį algas pasidvigubino, o kai reikia sprendimų čia ir dabar - tai net ausų iš už kopūstų nesimato.
trumpai, 2019-10-05
tariant, čia visiems gynėjams ir politiniams skystalams, kurie vartosi, čirškia, bet atsakomybės neprisiima. Taip, įmonė babkes galimai nuplovė. Bet tos babkės įmonės sąskaitoje atsirado kaip? Ogi tik pažeidžiant įstatymą ir pervedant pinigus už darbus, kurie buvo nepadaryti. Tai gaubiam garbieji partijų atstovai šikniukus, kad net smilga neįlįstų. Meldžiam rinkėjų atleidimo ir ieškom efektyvių būdų ne rinkėjų sąskaita taisyti situaciją.
Stadiono, 2019-10-05
O pinigai ne įmonės sąskaitoje? Ar tas ketvertas iš savivaldybės ką nors gavo, dalinosi? Kaip rašė Musu laikas, ieškinys tai firmai jau pareikštas, tik Šviesa to niekada nepaminės.
Stadionui, 2019-10-05
Na ne žmogui o stadionui reikia aiškinti kad reik skaityt, o ne plepėt. Tavęs stadione ne įrengs, nes pi igų nėr, o kreipėsi ta tavo ginama savivaldybė tik kilus skandalui, taip tai tylėjo visi
Taigi aprašyta buvo Šviesoj, 2019-10-05
kad yra tyrimas ir pretenzijos įmonei. Tik didysis klausimas, kaip ir kokiom aplinkybėm tie pinigėliai ten atsirado? Ir dėl ko tada STT įtarimus exvadomams socdemei ir konservui pareiškė?
Atsakomybė, 2019-10-04
tarnautojas turi atlyginti visą tiesioginę materialinę žalą, kurią padarė savo neteisėtais veiksmais, tačiau atlygintinos žalos dydis negali viršyti 6 vidutinių valstybės tarnautojų darbo užmokesčių, išskyrus atvejus, kai žala padaryta tyčia.
Atpildas, 2019-10-04
VTĮ 38 str. Žala padaryta sąmoningai išieškoma visa, teismo keliu. Įstatymas įpareigoja merą kreiptis į teismą ir išieškoti visą sumą. Gal " nieko nežinau" yra bendrininkavimas?
šiaip, 2019-10-04
realiai nei kuri partija, nei nežiniukas atsakomybės neprisiėmė. Išmetė savo partiečius ir toliau vaidina, kad viskas gerai
nu tikrai gluši, 2019-10-04
o į kurių partijų sąrašus eilėje į tarybą jie atsistatė. Ar tik ne socdemų ir konservų? O iš pareigų juos išmetė, patys neišėjo. Nors kitaip ir būti jau negalėjo, šitaip padirbėjus.
glusiui, 2019-10-04
kurį išmetė ir kuri partija? kiek girdėjau, patys išėjo, kad tokie šunsnukiai kai tu pavardžių prie partijų netampytų, bet ne visiems suprast tai.
Nesuprantu , 2019-10-04
Kokia šio straipsnio paskirtis? Nieko naujo, jokios naujos informacijos. Spėju, kad paskirtis tik užpildyti tuščia laikraštį or eilinį kartą papisti protą skaitytojams.
O, 2019-10-04
O tai nachalevu nori viską gauti, kad neturi pinigų tai nė nelandžiok kur nereikia
raudono ir ryškaus užrašo..., 2019-10-04
Ne gi manai, kad aš dar sio laikraščio fake news pinigus mokėsiu. Naivuolis...
Atsakymas, 2019-10-04
Nusipirk rytoj laikraštį ir nep.... k proto kitiem tada žinosi kas kaip nereiks nesąmonių rašinėti
nesuprantančiam, 2019-10-04
čia gi straipsnio anonsas. Negi gale raudono ir ryškaus užrašo nepamatėt. Ar nenorėjot matyti?
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook