Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Apzvalgi inkas jabanas, 2019-10-06
Ner ko ....klementinai lyst y skirsnemunes kaima.bo josi ta pasata nelaikys purvynais tau jis nichuja...
man tai, 2019-10-06
juokinga. Žiniasklaida teroristas. Kad būtų situacija ne tiesa, tai gal ir taip. Bet, kur situacijoj melas? Kad kelias nepravažiuojams? Nepravažiuojamas. Kad valdžia nieko nedaro ir negali - taip ir yra. Tai, kur čia netiesa?
Blogai, 2019-10-06
Ar čia ne ta Rovena skundžiasi,kuri per Jurbarko krašto šventę pametė vieną iš savo vaikų?Dabar vaikais dangstosi ir reikalauja to,ko niekada nebuvo.Kreipiuosi į tuos kas gyvenat prie pravažiuojamų žvyrkelių:reikalaukim asfalto, juk per karščius mūsų vaikai dūsta nuo dulkių, negalima atidaryt langų,kur džiovinti skalbinius?Kur žiūri valdžia?Lukai gelbėk!Na,o tie kas gyvenat prie asfalto reikalaukit,kad asfaltas kiekvieną dieną būtų nuplautas ir iškvepintas.
Faktas, 2019-10-06
Kiekvienam kelių nenutiesim iki kiekvieno vienkiemio. Galvoti reikia, kai perkate sodybą. Ir baikite terorizuoti seniūną...
O, 2019-10-06
Man patinka, kad parodo kaip žmonės gyvena, ne visi tais asfaltas važinėja, ne visiems lengva, o valdžia tikrai ne visada žino kaip žmonėms sekasi
Taip, 2019-10-06
Didziausias teroristas šiais laikais yra žiniasklaida. Žino, kad rašo nesąmones, bet vistiek pjudo žmones su savivaldybe.
STASYS, 2019-10-05
PILECKIUKAS SU STOŠKUM VARINĖJA SU FOTIKAIS PO KAIMUS IR REZGA INTRIGAS, TIPO KELIAI ŠIEMET KAŽKOKIE KITOKIE - LABIAU NEIŠVAŽIUOJAMI NEI PRIE JUŠKOS. ABIEMS NAUDINGA: VIENAS MIRŠTANTĮ LAIKRAŠTĮ GELBĖJA, KITAS KERŠIJA, KAD BUVO IŠ KOALICIJOS IŠJOTAS.
taip, 2019-10-06
ir sėdi rajonas šiknutėj, kol turintys dirbti čia ir dabar dairosi į tai, kas buvo prieš kelis ar keliolika metų. Juška darė nesąmones, šitie daro nesąmones, o kenčia rajono žmonės.
Stasy stasy, 2019-10-05
Stasiau stasiau a kas prase tave eit yvta vienkiemy gyvent....dbr uzsipisk eik su kaliosais pas bedante zmona ir nedejuok...
Teisingal, 2019-10-05
Nusiperka vienkiemius ir paskui autobano į vienkiemį reikalauja balvonai
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook