Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Nesupratot,, 2019-10-16
Meras turėjo galvoj, kad Jurbarko jaunimas gali jaustis saugiai, nes jo ir toliau niekas nekontroliuos. Jaunimas ir toliau galės nekliudomas siautėti po miestą, ką ir rodo paskutinių trijų dienų įvykiai.
Nesuprantu, 2019-10-16
Ar tai mero funkcija kovoti su nusikalstamumu, jį užkardyti? Nesistebiu, kad dabartiniai nusikalsti linkę jaunuoliai siautėja Jurbarke. Kaip gali būti kitaip, jei sprendžiant iš komentatorių reikalavimų ir norų, susidaro įspūdis, jog jų tėvai švelniai tariant truputį trenkti šlapiu maišu.
Juokai, 2019-10-16
Tai meras turėjo sakyti, kad Jurbarke nesaugu, siaučia gaujos, gyventi negalima ir pan. Ką tada Šviesos žurnalistiniai grandai būtų rašę? Kad meras blogas :) Suprask, prie juškos taip nebuvo :) Tada eilinę apklausą beliktų tik padaryt :)
Komp, 2019-10-16
Kompresą užsidėk ten kur šlapia pasidaro, vos tik apie jį pagalvoji. Ne tau suprast, kas čia rašoma.
Pro ašaras, 2019-10-16
Pro ašaras tamstos juokai. Čia gal tik pats (ar pati) suprantate, kad prie Juškos taip nebuvo. Skauda dėl JUškos? Tai užsidėkite kompresą. Ir nerašinėkite nesąmonių.
Praeivis, 2019-10-15
Meras - ne policininkas, kad pusbandičius pacanus tramdytų. Tam yra?(nėra?) policija. O beje visi tie banditaujantys jaunuoliai jūsų pačių vaikai, ne mero. Taip kad blaiviai žiūrėkim į pasulį.
blaiviai, 2019-10-16
o kas yra meras? Ar jis atsakingas už ką nors? Ar jis reikalingas?
Skaitytoja, 2019-10-15
Kolkas mano vaikai dar iš pampersų neišauge,tad darželis ar mokykla mums dar toli
Skaitytojai, 2019-10-15
Tai gal verciau pasidomekit,ka jusu nuosavi vaikai ar anukai po pamoku veikia,uzuot dejavusi?
tai, kad , 2019-10-16
savivaldybės politikai visai nesidomi nuosavais vaikais mes jau visi įsitikinom, tai gal reikia reikalauti tos atsakomybės iš tų, kurie labai nori vadovauti kitiems?
oh yeah, 2019-10-15
Saugu... o vaikel. Nei verkt, nei juoktis.
Skaitytoja, 2019-10-15
Ką jis čia nusišneka-gali jaustis saugiai... Kaip vakarykštis įvykis? Keletas jaunuolių užpuolė ir spardė vieną vaikinuką prie Dariaus ir Girėno 64 namo... Nukentėjo ne tik užpultas vaikinukas,bet ir gyventojų automobilis...Gerai,kad atsirado drąsi moteris,kuri puolė ginti mušamą jaunuolį...Aišku paskui atvyko ir policija,sulaikė vieną ar kelis ten dalyvavusius jaunuolius...
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook