Balsavimas

Klausimas jaunimui nuo 14-os iki 23-ejų: ar vasaros laikotarpiu planuojate ieškotis sezoninio darbo Jurbarko savivaldybėje?

 Rezultatai

Fotogalerijos

Partneriai

Komentarai


Ko dar trūksta, 2019-10-22
Ar norit, kad ir šitie prijungtų prie furistų, užsienio statybininkų, vokiečių saugių. Ir taip Jurbarke kas antras pinigus už dirba ne Jurbarke. Žmonės patys kuriasi sau darbo vietas, ieško finansavimo, kad patys išgyventų ir Jūsų vaikams kažko gero nemokamai duotų. Labai Jūs čia provincijoje mokaus, ar tiek investuojate į vaikus kiek didmieščio tėvai. Dar čia pabambėsit nieko nebeliks toje provincijoje. Ir vėl bambėsit, kad blogai.
Beda, 2019-10-23
Dar viena bėda komentarus rasantis korespondentas. Bet jo jau nepataisysi.
beda tame , 2019-10-23
kad rajono valdziai sporto nereikia ,jie nesupranta ,todel tos dvi bo os savo postuose sedi ,ir miega tokio kaimisko mentaliteto,reikia dziaugtis kad veiklus klubai yra,aisku lesos turi buti skaidriai skirstomos
Bėda tame, 2019-10-23
Kad tie, kurie pastoviai rašo destruktyvius komentarus (o jų yra 10-12), juos ir toliau rašys, nes toks jų gyvenimo būdas- juodinti, kritikuoti, piktintis už kadro, o į akis susitikus tą patį žmogų gatvėje, šypsotis ir jį girti. Tokie jau jie yra, tokiais ir liks.
taip, 2019-10-22
stai dar vienas yrodymas kad lietuva giminiu krastas
Taip2, 2019-10-22
Štai dar vienas įrodymas kad esi nemąstanti korespondentų brukamo mėšlo auka.
Kietai, 2019-10-22
Pakeitėte pavadinimą :) Anas buvo geresnis, kur antraštėje piktinotės, kad į Jurbarką sporto klubui ateis pinigų :) kietai varot, kad neateina investicijos blogai, kai ateina - vėl blogai. O klube sportuoja daug vaikų, kurių veiklai reikia inventoriaus, dėl vieno žmogaus neturi kentėti visas klubas.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook