Komentarai


Rekesiene ir Juodaitis, 2019-12-06
atsakingi uz 200 000 euru ! Jie padejo savo parasus !
vytas, 2019-12-06
Manau kad Jurbarke partija galimybių beveik neturi. Už šita partija ir Vilniuje, Kaune ar Klaipedoje jaunimas balsuoja, o Jurbarke jaunimo kuo toliau tuo mažiau todel partijai bus labai sunku kažka nuveikt. Nes pas mus visi tik nori kuo daugiau pašalpų, kompensacijų, minimalios algos ir vaiko pinigų su nemokamais pietium.
Vytai, 2019-12-06
Nemaišyk, balsuoja žmonės ne už partijas, o už žmones. Niekam čia tos idėjos neįdomios. Bet, ar įdomūs žmonės šiame sąraše bus? Ar pirmininku paseks daugiau nei šis startinis penketas - dar pažiūrėsime. Bijau, kad būtent pirmininkas ir bus "sumovęs" tą skyrių. Jurbarkas - mažas, todėl vieni apie kitus daug žino. Viena yra surinkti patiktukus, kai šaipaisi iš valdžios, o visai kita - patekti į tą pačią valdžią.
To Belekas, 2019-12-05
O Jūs lietuvių kalbos rašybą gal ir mokate, bet su skyryba Jums irgi nekas :)
rss, 2019-12-05
ydomu,o jusu partijose nors vienas lietuvis yra?
Kesa, 2019-12-05
Nematau jokios tragedijos, ar taip ar taip situacija Jurbarke žemiau plintuso, blogiau nebus tikrai.
kesas, 2019-12-05
Partija, kaip partija, bet patys save pasižeminote išsirinkę tokį skyriaus pirmininką. Jums normalu, kai iš kitų tyčiojasi, bet nenormalu, kai iš jūsų lyderio tyčiojasi? Dirbkite šiaip kasdienius darbus dorai ir bus pagalba Jurbarkui, ar tam būtinai reikia partijos?
Belekas, 2019-12-05
Čia tiek daug protingų komentatorių. Labai įdomu kodėl visi tokie drąsūs anonimiškai kitus menkinti, o klausimas ką patys gero nuveikę Jurbarko labui, ar sugeba bent savo šeimose būti tais autoritetais, neieškodami jų partijose, kokie pačių išsilavinimai kai net sakinio be klaidų neparašo? Kiekvienas gali tą Jurbarką kelti iš dugno, bet ne, čia pasislėpus žeminti kitą lengviau.
Nustebusiam, kur, 2019-12-05
Apie moralinį autoritetą kalba. O kuri turi partija kažką, ką būtų galima sekti? Konservai ir socdemai po stadiono istorijos ir to, kaip į ją reagavo? Beveidžiai liberaliai? Net tarpusavyje vis nesusitariantys valstiečiai? Laisvės partija tikrai parodija čia. Bet nė kiek ne menkesnė parodija Jurbarke ir senosios partijos.
Nustebusiam,, 2019-12-05
tai Laisvės partija ir yra susipjovusių tarpusavyje liberalų atplaiša,tik dar labiau nuėjusi nuo tautiškumo,valstybiškumo,šeimos ir valstybės
Petras, 2019-12-04
Kai Siniauskas blaškydavosi apsivilkęs baltą kostiumą ir vaizdavo "Ciciną" buvo juokinga... Kai "vaidino" renginių vedėją, buvo jau graudoka tarpais... Kai rašė pasakas, ką gi, visi turi kažkaip save realizuoti... Bet, kai dabar pats save pasiskyrė partijos pirmininku... Geriau jau to video nebūtų... Įspūdis, kad filmuota vienoje iš psichiatrijos skyriaus palatų...
rss, 2019-12-04
toj fotkej ne vieno lietuvio nera,visi kitatauciai...ju pavadinimas tipo laisvi nuo lietuviu Jurbarke...
Tomas, 2019-12-04
Sveikinu. Žmonės nepavydėkit, jurbarkas labai tamsus miestas, matosi is komentaru, juk kiekvienas galit kazka padaryt geriau už juos, tai pirmyn.
Nustebes, 2019-12-04
Paskaičius komentarus, tai aiškiai matosi kad šitos partijos vienas iš tikslų ir pagrindinis labai pataikytas ŠVIETIMAS, čia tokia kaimo tamsuma ir beraščiai, ir bemoksliai, kad baisu. Visi dejuoja bet, nei vieno nėra kad mes galime prisidėti prie geresnės ateities Jurbarkui, bet aišku gi padejuoti yra lengviau ir laukti Manos iš dangaus lengviau. Daugumai siūlau IŠMOKTI SKAITYTI. Sėkmės savo akmens amžiaus urveliuose.
nustebusiam, 2019-12-04
O kuris yra iš šio penketo moralinis autoritetas, kuriuo sektų žmonės? "Palaikinti" pasakas FB tai gali, bet juk visi žvengė iš jų autoriaus daugiau negu iš tų pasakų herojų. Reikia lyderio, tada ir seks žmonės. Juk dėl Basčio apkaltos Ramūnas darė tiesioginį stebėjimą per ekraną, kvietė visus, atėjo, berods, 2 žmonės. Dar kyla klausimų, kodėl šiuo žmogumi niekas netiki ir nepatikės?
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook