Komentarai


Joop, 2020-03-01
Manau, kad nereikia kaltų ieškoti - kalta buvusi valdžia ir Juška kaltas. Štai ir reikalaukim atsakomybės, skundus vėl į STT rašykim.
renginys, 2020-02-25
Būtinai pažiūrėkite kaip iškeliami šiukšlių konteineriai su spes technika. Turėsite nemokamą spektaklį.
Skaitytoja, 2020-02-23
Jau seniau komentavau,kad koks durnius sugalvojo tokias gumas uždėti?Bemesdama plastiką susibraižiau ranką.Belieka viena-arba nemesti į konteinerį,arba neštis pagalį kad įgrūstum.O mūsų valdžia tikriausiai nemeta šiukšlių į konteinerius?
vėl pinigai vėjais paleisti, 2020-02-23
sprendimus turi priiminėti išmanantys savo darbą.
Kodėl,, 2020-02-23
Juk tamsta visada viską žinote,beje,visais klausimais. Panašu į tam tikrą fobiją.
O kodėl?, 2020-02-23
Juk pas mus išmanantys rajone tik du Ostapai Benderiai...
juodas pravalas, 2020-02-23
Su vėjeliu po kiemą skraido popierius, plastikas, nes dėl pavojaus kišti ranką metama šalia. Išleisti nemaži pinigai, o naudos 0. Didmiesčiai pirmieji pradėjo naudoti požeminius ir greitai suprato kad padarė klaidą. Reikėjo tik pasidomėti ir nelipti ant grėblio.
Nepatogu, 2020-02-22
Prieš nešdama išmesti plastiką, nusiimu nuo pirštų žiedus, nes gali likti konteineryje. Ir daugelyje vietų prie konteinerių tamsu. Reikalingas apšvietimas
Pajuokavimas toks, 2020-02-22
Ko gero, einant prie konteineriu reikės nuogai nusirengti or taukais ar aliejumi išsitepti, kad neužsrigti. Gal patarsit kokiu aliejumi alyvuogių ar užteks pigesnio - rapsų?
Prastas sprendimas, 2020-02-22
Toks " patobulinimas", kazi ar pateisinamas,- ir kainavo daug, ir skatina kruvinuoju budu maziau rusiuot. Ir dar- virusu siautejimo amziuje tokie susibraizymai gali isplatinti nemazai ligu.
, 2020-02-21
O aš skelbiu iššūkį "Į stiklo konteinerį įgrūsk trilitrinį stiklainį". Iššūkiui pirmąjį kviečiu gerbiamąjį merą S. Mockevičių. Netgi stiklainį galiu padovanoti. Šiandien kaip tik įskilusį bandžiau igrūsti ir niekaip nepavyko, nes baisu buvo, kad taip pat liks kruvinos rankos. Gerai, kad dukrai vienai nepadaviau išnešti.
Dar vienas pravalas, 2020-02-21
Pompastikos su dūdų orkesrtu atidarant, o vėliau pusė metų nenaudojant buvo. Pradejom naudoti, krauju rūšiavimą skatinam. Nelabai linksma. Gal viena karta savivaldybė supras kad turi ir privalo prižiūreti taurages tratcą? Ką perka už kiek, kokios kokybės? Ar yra iš savivaldybės skiriamas asmuo dalyvauti viešųjų pirkimų komisijoje, kai perkama įranga ar paslaugos, skirtos mūsų savivaldybės poreikiams? Ar yra tarybos narių kurie išdrįs paklausti savivaldybės?
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook