Komentarai


Ignui, 2020-05-17
Na tikrai, mašinytėj su draugeliais parūkom, mašinytėj manų košės pavalgom, mašinytėj filmuką apie Kempiniuką pažiūrim ir mašinytėj užmiegam. Argi mes ne angeliukai?
Ignuk,, 2020-05-18
Tikslą supratau :) Bet aš esu apskritai ir prieš alkoholio vartojimą, ir prieš tabako rūkymą, ir prieš visų kitų narkotinių medžiagų vartojimą, kurios pažeidžia žmogaus kūną ir protą. Nemanau, kad galima taip laisvai žmogui leisti daryti su savo kūnu ką nori, kai dėl to gali nukentėti niekuo nekalti žmonės, o dažniausiai taip ir atsitinka :( O kanapės, kaip vaistas - geras dalykas... Bet tik kaip vaistas ir maistas :)
ignas, 2020-05-18
Pasikartosiu: Jokiu budu neteisinu vairavimo. As APSKRITAI uz tai, kad leistu zmonem rinktis patiem ka daryt su savo kunu, o ne drausti medziaga apskritai. Ir kalbu, kad medziaga nekalta del to kad debilai vairuoja priruke. Norejau tik pasakyti tai, jog reikia legalizuoti, bet REGULIUOTI :) Taip pat kaip alko. Niekuo negeresnis dalykas, bet legalus.. Siuo atveju, taip, tikriausiai jaunuoliai planavo vairuoti, tai biski ne cia pataikiau su savo tekstu, bet mano tiksla suprasite :)
Ignuk angeliuk,, 2020-05-18
paskaityk: www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/nusikaltimai_ir_nelaimes/neblaivius_vairuotojus_gaudo_o_apsvaigusius/ Taigi, nereikia kalbėt už visus. Tu parūkai namuos, o kitas parūko mašinoj. Beje, dar vienas straipsnis: Surastas dar vienas pavojingas kanapių poveikis: įspėja jaunus vyrus ir moteris.
Ignas, 2020-05-17
Masinytej nerukom, rukom namuose. Vairavimas prirukius JOKIU BUDU NEPATEISINAMAS. Bet neitraukiant cia masinyciu, jusu tekstas tikrai atspindi realybe :)
Ignui, 2020-05-17
http://old.ntakd.lt/files/leidiniai/METODINE_MEDZIAGA/11-Kanapes-zala-sveikatai-pavojus-visuomenei.pdf https://ntakd.lrv.lt/lt/statistika-ir-tyrimai/narkotiku-vartojimas-ir-ju-padariniai Jau nekalbant apie tai, kad grynos žolės niekas iš jūsų negauna, o gauna su priemaišomis. Ir, pabaigai, ne 100 proc, bet didelė dalis rimtų narkomanų pradėjo būtent nuo žolės.
ignas, 2020-05-17
Na, del kitko jau kaip matau nebeverta diskutuot, tik del priemaisu jus neteisus, teigdamas, jog NIEKAS negauna. Asmeniskai pats auginu jau 15 metu, jokiu priemaisu nenaudoju. Tai mano aplinkoj zmones ruko tikrai gryna produkta. O del rinkos - taip, visko buna :) Todel zmones, nepirkit is betko, jai nezinot. (Pagrindine legalizavimo nauda - oficialios sertifikuotos parduotuves, kuriose butu TIK BE priemaisu).
Nežinomam, 2020-05-16
Reikia būti visišku ateiviu, kad žolės žalos nesuprastum. Aš nealbu apie griežtai kontroliuojamą medicininį gydymą.
Ignas, 2020-05-16
Na ir pasakyk, kokia ta zala? Nes pagal jusu komentara, as ateivis nuo gimimo :)
Qwer, 2020-05-16
Sovietiniais laikais žmonės gerdavo kaip arkliai ir vakare eidavo vienas kitam eidavo snukius daužyti, šiais laikais jaunimas parūko žolės ir eina ramiai miegoti. Didesnis blogis yra alkoholis, nei vieną kitą kartą parūkyti žolytės. Labai gaila tik jaunų už tai, kad pagal Lietuvos kvailus įstatymus jie bus baudžiami pagal baudžiamąją atsakomybę :)
ignas, 2020-05-16
o tai kur tavo manymu eina, jai ne miegot? na dar nebent pavalgyt, ir max filma paziuret. Paraso jis “Nejuokink” Is sios zinutes galima suprasti, jog manote, kad zinote, ka konkreciai daro paruke...? Atskleiskite ir mums :D
, 2020-05-16
Gal baik jau tu, gudruti snargliuk, su tais sovietiniais laikais. Jaučiu, kad tu tada dar net gimęs nebuvai. Tais sovietiniais laikais vaikai vaikų tiek nežudė. Gėrį, matai, jis rado - narkotikus. Eina jaunimas, matai, parūkęs miegot. Nejuokink. O gal kartais dar pats ir platini tą gėrį?
Nežinomas, 2020-05-16
Valstybė didelius žingsnius žengia link Vakarų Europos ir šio traukinys jau nesustabdomas. Laiko klausimas kada žolė bus legalizuota ir Lietuvoje.
Velniai rautų, 2020-05-16
Kiek pasirodo narkotikų cirkuliuoja! Net nebūčiau pagalvojas. Atrodo kaime gyvenam o še kad nori narkošų pilna!
j, 2020-05-16
Oho, o didziausiu narkomanu alkoholiku nepastebedavote?
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook