Komentarai


Šrekas, 2020-06-02
Aš nebijau STT.
Mano nuomone, 2020-05-30
Kad liberalų gretose įsigali vidutinio amžiaus klimakso krizė vyrams. Bando įrodyti, kad jiems dar st...vi. Gal ir gerai, bet metodai netinkami.
Jooo, 2020-05-29
Tobulas Danisevučienės pripažinumas - šita valdžia su Mockevičiumi, kuris dirba jau antra kadencija, sutvarkė šaligatvius, kuriuos nuklojo, nepaisydama nei žmonių su negalia interesų, nei mamų su vežimėliais, prieš tai dirbusiios valdžios, su juška, juzėnu ir tuo pačiu tarybos nariu Byčium.
:), 2020-05-29
Nueinate pas statybininkus, pasakote, kaip daryti ir jie daro, ane? :) Durniais laikote visus taip komentuodama! Perdarymas prie buvusios valdžios prastai padarytų darbų gula ant šios valdžios pečių. Kai perdaro, moka mokesčių mokėtojai ir tikrai ne jūs statybininkams nurodymus duodat. O ta pati valdżia.
Viktorija Daniseviciene, 2020-05-29
Nei Juska, nei Mockevicius, nei Bycius saligatviu neklojo. Dirba negalvodami darbu vykdyyojai. O kiek teko su jais susisurti visi labai geranoriskai padejas spresti problemas. Nesu nei vieno gerbeja ar tuo labiau drauge. Iskyla problema ir einu spresti, o ne burbeti.
Viktorija Daniseviciene, 2020-05-29
Mes susiduriame su daug problemu, bet ne visos jos issrendziamos savivaldybes deka, daug ka tenka padengti savo lesomis. Prasyciau nesivelti i kitu zmoniu draugystes, o buti atviram ir neizedineti kitu. Darbas atliktas tikrai blogai, neisigilinus i visas aplinkybes. Liftas turejo buti jau senai irengtas, pinigai buvo skirti ne viena karta, bet jie vis dingdavo ir vel atsirasdavo ir jei ne liberalu spaudimas jo nebutu ir dabar. Aciu jiems!
Asas, 2020-05-29
O jūsų taip mylimi liberalai yra buvę valdžioje? Jei užmiršot, ar prisiminti nenorit, tai primenu - buvo ir ganėtinai ilgai, per ilgai. Kodėl padaryta tik prie šios valdžios, nesusimąstot? Neprašėt jų tuomet? Ir nepriimkite draugystės su byčium kaip įžeidimo. Bendraukute su kuo norite, niekam neįdomu. O interesai aiškūs turi būti. Lifto, be abejo, kad reikėjo. Reikia jų ir kitoms mokykloms. Ir bus, jei neleisit liberalams grįžt valdžion.
Viktorija Daniseviciene, 2020-05-29
Kvieciu pona asa pasikalbeti akis i aki, kad labiau suprastu neigaliu zmoniu ir ju seimu problemas. Nesislepkite po anonimo vardu nebijokite prisitatyti tikruoju vardu. As neturiu ko slepti. Visada su visais kalbuosi atvirai. Esu tuo klausimu bendravusi ir su meru ir su vicemeru ir su visais buvusiais. Jei ne viesai rengiamos akcijos kuriu iniciatore buvau as mieste nebutu pataisyti saligatviu uzvaziavimai ir atreiptas demesys i kitas neigaliuju zmoniu problemas.
asui, 2020-05-28
Logiška, kad problemas politikams atneša žmonės. Daugiau, mažiau pažįstami. Esmė ta, kad niekas nesiginčys - lifto seniai reikėjo. Pusė čia net nežino, kaip seniau klasiokai neįgalų draugą aukštyn žemyn nuolat nešiodavo. Kol jūs čia rėkiat vieni ant kitų, praknisinėjat stadionų babkes, aiškinatės, kieno kas ilgesnis, žmonėms reikia gyventi čia ir dabar. Taip, kad ieškokit sprendimų vietoje komentarų rašinėjimų.
:), 2020-05-28
O jūs, kaip visada "objektyviai" parašot :) Apie "žmonių" atneštas problemas "žmobėms - politikams". Nuo verslo nepriklausomas laikraštis, kaip čia vienas toks feisbuke gyrėsi :)
asas, 2020-05-28
Byčius turėtų suprasti keletą dalykų: 1. Jis yra politikas, tad vien tik savo draugų ir rėmėjų interesų paisyti negali. Puikiai žinoma, kad to lifto reikalavo dėl savo šeimos draugės ir liberalų rėmėjos šeimos interesų, akivaizdžiai reikalavo tam skirti lėšas. 2. Pats visus gąsdindamas, kad pakvies STT pareigūnus, turėtų suprasti, kad tų pačių pareigūnų, jeigu ir toliau panašius interesus pramušinės ir dar tuo girsis, sulauks pas save.
Ko gero tai ir bus, 2020-05-31
Rybkinas su savivaldybes viesaisiais pirkimais tikrai prisijuokaus
Asui, 2020-05-31
Turbūt rybkinas greičiau pabendraus su STT už savo darbelius ir domėjimasi viešaisiais pirkimais ir laimėtojais. Čia tik laiko klausimas.....
Tai tikrai, 2020-05-27
Tie liberastai tik visus gerai dirbančius puola. Per praeitą tarybos posėdį Juzėnas irgi bandė kažkokį muilo burbulą išpūsti su autobusų parku. Ir kas gavosi ? šnipštas! Atėjo direktorius, sklandžiai paiškino ir burbulas sprogo. Pats Juzėnas tada jau mekeno tai nieko nesakau gal ir gerai gal klystu. Tai kam nuolat turėti tokį bjaurų charakterį kiekviena kartą ieškoti kam paknisti protą. Visi tie liberai tokie, neveltui Liudmila spjovė ir išėjo pakelta galva iš jų.
TS-LKD, 2020-06-01
o aš galvojau, kad yra viena partija. Reikės Rybakovui pasakyti, kad jis klysta.
Ats, 2020-05-31
Bucinskas konservatoriumi juk ir nebuvo, jis su samiais krikdemai. Pilni pykčio.
O kas , 2020-05-31
Meru prie Bučinsko buvo?
Teisingam, 2020-05-31
Tai, kad konservatorių buvo direktorius. Bučinskas jį priėmė į darbą
Teisingai, 2020-05-30
Direktorius sakė ką arėjęs rado. Koks palikimas liberalų buvo sukurtas, tokį rado. Nesunku buvo liberalams buvo badyti į savo pačių sukurtas ir paliktas schemas.
Sklandžiai, 2020-05-30
Aš atėjęs tokią tvarką radau, negaliu atsakyti į jusų klausima, ar ten yra blogai nežinau, nesiruosiu nieko keisti. Čia sklandžiai?
Matyt pavydi, 2020-05-27
Kad pelningai imone dirba ir puikiai tvarkosi
TikraiTaip, 2020-05-27
Jei ne šitas du kartus per savaitę leidžiamas tualetinio popieriaus gabalas, tuos liberastus visi seniai būtų užmiršę. Bet kas moka, pagal tai ir šoka :) O dažnai svarbu būna tik valdantiesiems įgelt.
Ir vėl, 2020-05-27
Tas liurbis kaip povas save liaupsina -sakiau, norėjau. Reikėjo prie juskos daryti o ne sakyti. Tu sakei, o Mockevicius ėmė ir padarė be sakymų.
A, 2020-05-29
'Mockevicius eme ir padare'... Nejuokinkit tik! Ir atsargiai su izeidinejimais, uz juos gresia atsakomybe.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook