Komentarai


o vasara, 2021-01-02
visi suvaziuoja i karjera su savo muilais maudytis, taupo vandeni namuose? Uz tokius dalykus irgi turetu buti baudos
Pastebėjimas, 2020-12-31
Iš nuotraukų sunku spręsti apie teršalų kilmę, bet tam yra aplinkos apsaugos tarnyba, tam yra laboratorijos. Be jokių abejonių mėginiai nedelsiant turėtų būti paimti ir tada atsirastų aiškumas. Šiap tai snaudžia aplinkiečiai.
Gamtos žmogus, 2020-12-31
Jei kas dabar būdamas vyresnio amžiaus atsimena pavasarius uždaruose vandens telkiniuose po ledo tirpimo tai yra matę pakrantėse lygiai tokius pačius teršalus. Aišku kad tiksliai situaciją paaiškins paimtų teršalų tyrimo atsakymai. Tai galimi vandens augalų irimo produktai. Ypač daug būna kai nėra ledo, šiltomis žiemomis
atrodo,, 2020-12-31
Jurbarko aplinkosaugininkai yra amžinoje opozicijoje - iš apkasų nelenda kas beatsitiktų
Dėl taršos, 2020-12-31
Mano manymu šitoje, pasikartojusioje situacijoje turėtų pirmu smuiku groti aplinkosauga. Kažkaip Jurbarke jos tenka nuolat pasigesti, kai tai liečia viešuosius visuomenės interesus. Jei į privačią įmone ateina, tai už kokį nors tepaluotą skudurą ne vietoje numestą, greitai išdulkina. Čia vien žurnalistinio tyrimo ir geros žurnalisto iniciatyvos nepakanka.
Burbulas, 2020-12-31
Biologinė kilmė nuo supuvusiu žoliu
Rima, 2020-12-31
Praėjo laikai, kai jurbarkiečiai galėjo didžiuotis skaniu, kokybišku vandeniu. Kol ne vėlu, reikia pradėti ieškoti kokybiškos geriamo vandens filtravimo sistemos.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook