Komentarai


viskam , 2021-01-27
padės Petro Pradas.
Jooo, 2021-01-27
Petro pradas - šitas geras :)
orakulas, 2021-01-25
Nuvertus šį direktorių, kol bus paskirtas naujas, savivaldybės administracijai vadovauti greičiausiai būtų paskirta Audronė Stoškienė (nes Vančienės ši dauguma, be abejo, neskirs). Įdomių dalykų gali tuo tarpuvaldžiu nutikti, opozicija turėtų labai stebėti situaciją.
Ir dar Klaudijus, 2021-01-24
Nemanykim, kad ši direktorių nuvertus, ateis “geresnis”. Protingi neis. Nes su tokia dabartine tarybos sudėtimi darbo gali turėti mėnesiui, gal metams. Kalnų nenuversi ir norėdmas, o apšmeižtas nesugebėjimu dirbti- tikrai būsi apkaltintas. Tai tikrai ne paskutinis noras “versti”. Reikai atsinaujinti pačios tarybos sudėčiai, bebrai jau išsikvėpė ir visai nesvarbu kokios jie partijos...
Kodėl tyla?, 2021-01-30
Ko gi ta naujoji dauguma nieko nepadaro? Siulo svarsto ir nepriima ? Ar dar ji dauguma? Ko nutilo Šviesos korespondentas ? Savivaldybej vakuumas, o tyla? Ar toks Seimo nario tikslas buvo - išardyti tarybą, ir po manęs nors ir tvanas! Vyrai, ar davėt priesaiką- dirbti rajono gyventojų labui?
Klaudijus, 2021-01-24
Ši valstiečių-liberalų sąjunga šluoja viską savo kelyje-komitetus, mero sekretoriatą, direktorių. Motyvas- mes valdančioji! Toks Byčiaus atsakymas. Nesvarbu geri-blogi, svarbu griauti. Žmonės ne griovimų nori, nori stabilumo ir pasitikėjimo valdžia ypač šiuo sunkiu metu. Tokie veiksmai silpnina savivaldybę ir jos žmogiškuosius išteklius. Kas sekantis?
Matyt, 2021-01-24
Kad cia kazkur kitur suo pakastas. Direktorius matyt tvirtas ir saziningas, tai kazkam nepalanku. Kas gali paneigti, kad kazkam vel kokie nors moksleiviu maitinimai ar statybiniai -projektai rupi. Turim gi cia amzinu Jurbarko projektu igyvendintoju.
Klausimas, 2021-01-24
O kokius darbus per tuos pusantrų metų nuveikė Bastys? Kalbėkim apie asmenines iniciatyvas, o ne apie tuos, kurie jau buvo pradėti?
Nenupusus, 2021-01-24
Tai darbų juk pavardint galima? Kokius projektus pradėjo, ar kokių reformų administeacijoje ėmėsi? Kiti direktoriai tikrai matomesni buvo, čia jau nepaneigsi.
O ar tai jo darbas , 2021-01-24
Asmenines iniciatyvas kurti? Gal pareigybinius Basčio pirma paskaitykite, o ne kažkiokių nesamoniu pageidaukite. Kuris iš buvusių direktorių užsiimė asmeninių iniciatyvų kūrimu? Jau matyt visai nupušote.
Pirmą kartą matau, 2021-01-23
Ir teisingą mero poziciją- nepritarti tokiems liberalų išsišokimams. Chamiškumui ir naglumui kažkada turi būti pasakyta-gana.
taip, 2021-01-23
liberalai - jei kas nežinote Byčius, Juzėnas ir kt. panašūs prašome nemeluoti ir nedaryti taip, kad rajono gyventojams būtų blogiau. Mes ne dėl Jus išrinkome, kad žaistumėte, o ne dirbtumėte.........GĖDA.
Juokingiausia, 2021-01-23
Bycius Balicums televizijos laidoje pareiškė, kad galvoja mest socdemus iš valdančiosios. Atvirai ultimatumą stato. Ir sako kad “mes” turim kita kandidatą. Koalicijos sutartyje buvo aiškiai sutarta, kad šis postas socdemų, o dabar jau jie keičia savo norus ir nusispjaut.
Hmmm,, 2021-01-23
kažkaip įtartinai nutilusi partija "Rusai puola!". Gal tai tyla prieš audrą
Manau, 2021-01-23
Konservatoriai juokiasi, matydami kaip liberalai ir valstiečiai dulkina solialdemokratus. Jie visada puikiai žinojo, kad melagiais pasitikėti negalima.
Liberalai, 2021-01-22
Yra melagiai
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook