Komentarai


Abejingumas, 2021-03-17
Viskam yra didziausias zudikas. O rajonuose visi visko bijo,visi viska zino
Bobutė, 2021-03-09
Šuo gyvena 8-15 metų (kambariniai iki 20 m.). Kiek jų reikia per žmogaus gyvenimą? kur žmonės deda tuos šunis, kad reikia tiek veisyklų? Jei valdžia įvestų daugiabučių namų gyventojams (nes jie neturi privataus kiemo ir šunys teršia viešas erdves+ laiptines), šunų laikymo ir taršos mokesčius, tai šunų „mylėtojų" tikrai sumažėtų...
asmeniškai man , 2021-03-07
tas tikrintojas jau seniai jokio pasitikėjimo nekelia. Ir, manau, kad ne tik man. Iš tiesų, manau, būtų laikas tarnybą pravalyti nuo senų kadrų ir senų pažinčių. Ne veltui daug kur rotacija taikoma.
Pirmiausia, 2021-03-06
Tokius, pazeidima ,,nematancius" tikrintojus, reikia mesti lauk is darbo ir traukti bsudziamojon atsakomyben! Matyt tai buvo bendras issigimeliu biznis...
taip, 2021-03-07
ir dar jų viršininką, nes nekontroliuoja pavaldinių......
Manau,, 2021-03-06
kad didžiausi nusikaltėliai šiame skandale - būtent VMVT. Nereikia pliurpti, kad nepastebėdavo pažeidimų, tikriausia gaudavo gerus kyšius ir tylėdavo, abiems pusėms būdavo labai gerai. Tokie VMVT darbuotojai turėtų būti šalinami be mažiausios teisės pasilikti šioje tarnyboje, tik taip galima tikėtis apsivalymo šioje srityje. kas tai slėps ir išsukinės - patys dirbs prieš valstybę ir įstatymą
Nuomonė, 2021-03-06
Ar neturėtų prasidėti tarnybinis patikrinimas ir prieš galimų “pažeidimų vis nerandantį” tikrintoją. Kaip galima nepastebėti pažeidimų??? Ar jie per vieną naktį atsirado? O gal buvo ir galimai susitarta? Tada ir BK galėtų pakvipti.
Aldona, 2021-03-06
Tuo tarpu reguliariai veisyklą tikrindavęs VMVT Jurbarko padalinio vyriausiasis veterinarijos gydytojas-inspektorius Alvydas Jaramavičius ŠVIESĄ tikino jokių didelių problemų pas veisėją nerasdavęs. Ar gali toks veterinarijos gydytojas dirbti?
Gerai, 2021-03-06
Gerai, kad viešinami tokie dalykai, bet korespondentas prieš pateikdamas straipsnį, turėtų jį pats atidžiai perskaityti. Klaidų - milijonas.
manęs, 2021-03-06
niekas neįtikins, kad vietinis tikrintojas nežinojo. Mano nuomone, turėjo žinoti.
Asmeninė nuomonė, 2021-03-06
Manau, kad turėtų būti ši informacija perduota vmvt respublikos vyriausiam vadovui, kuris turėtų spresti dėl rajono skyriaus darbuotojų ir Pociaus kompetencijos, pagarba Lukui Pileckui, kuris nepatingėjo tinkamai publikuoti žiaurų elgesį su gyvūnais.
Rašyti komentarą
Vardas:*
El. paštas:
Komentaras:*
Įveskite kodą į langelį apačioje
Kodas:*

Naujausias numeris

Reklama

Naujienlaiškis

Facebook